نمایش 6 از 6 مورد

تعداد:
ترتیب بر اساس:
ترتیب:
اسکان دانشجویان دختر با امکانات رفاهی

خوابگاه دختران مریم در سمنان جهت اسکان خانم های دانشجو ساخته شده است. این خوابگاه دارای امکانات رفاهی مناسب و مورد نیاز بوده و امکان دسترسی آسان به سرویس دانشگاه برای رفت و آمد را فراهم نموده است.

اسکان با امکانات رفاهی مناسب ویژه دانشجویان دختر

خوابگاه دختران نمونه در سمنان آماده پذیرش دانشجویان عزیز برای اسکان می باشد. این خوابگاه دارای امکانات رفاهی مناسب و مورد نیاز از قبیل آشپزخانه، اینترنت و … است. دسترسی مناسب به سرویس دانشگاه برای رفت و آمد آسان فراهم شده است.

اسکان با اتاق و آشپزخانه مجهز ویژه دانشجویان دختر

خوابگاه مهتاب در سمنان به پذیرش دانشجویان دختر در مقاطع مختلف تحصیلی مبادرت می ورزد. این مجموعه دارای امکانات رفاهی بسیار مناسب با مجوز رسمی از صندوق رفاه دانشجویی می باشد. خوابگاه دارای اتاق‌های ۲، ۴ و ۶ تخته است. هر اتاق دارای امکاناتی نظیر تخت،…

خوابگاه پسرانه مبین در سمنان به پذیرش دانشجویان پسر در مقاطع مختلف تحصیلی مبادرت می ورزد. این مجموعه دارای امکانات و شرایط رفاهی مناسب می باشد و همچنین مجوز رسمی از صندوق رفاه دانشجویی دارد.

اسکان با اتاق و آشپزخانه مجهز ویژه دختران

خوابگاه دانشجویی غیر دولتی باران در سمنان زیر نظر دانشگاه سمنان می باشد.این خوابگاه دارای اتاق‌های ۲، ۴ و ۸ تخته است. هر اتاق دارای یخچال، تلویزیون، فایل و لابی مبله مجزا می باشد. در آشپزخانه گاز، هود، میز ناهارخوری، لباسشویی، اتو و جاروبرقی برای…

محل اسکان ویژه دختران دانشجو

خوابگاه دختران مینا در سمنان جهت رفاه حال دانشجویان دختر تجهیز شده است.