نمایش 11 از 11 مورد

تعداد:
ترتیب بر اساس:
ترتیب:
  • دستگاه پوز

فروشگاه صنایع دستی لعل در سمنان عرضه کننده انواع سنگهای قیمتی ، نیمه قیمتی و انواع زیورالات ساخت دست

تولید و فروش انواع شیرمال، کماچ، نان قندی، کیک تخت و غیره

تولیدی شیرمال باقری با نیم قرن تجربه در سمنان تولید و عرضه کننده انواع : شیرمال کماچ نان قندی کیک یزدی شیرینی نارگیلی کیک تخت و …

شعبه دوم شیرمال ایمان در سمنان عرضه کننده سوغات سمنان از جمله: شیرمال کماچ شیرینی زولبیا بامیه و …

سفال و سرامیک آریانا تولید و عرضه کننده انواع سفال و سرامیک ، صنایع دستی و هنری در سمنان است.

این فروشگاه در سمنان با عرضه پخش کلی و جزئی صنایع دستی اصفهان نظیر ظروف قلم زنی، میناکاری و … در خدمت شما مشتریان عزیز است.

عرضه سوغات سمنان اعم از انواع کماچ، شیرمال، کیک و شیرینی

شعبه سوم شیرمال ایمان واقع در بلوار هفده شهریور بوده و به عرضه سوغات سمنان از جمله آنچه در زیر آمده است می پردازد: انواع شیرمال مغز دار، شیری، گردویی و پسته ای انواع کماچ سمنان انواع شیرینی و کیک سفارش کیک نیز پذیرفته می شود.

فروشگاه سوغاتی و صنایع دستی نقشینه کویر سمنان به عرضه ی انواع لوازم سفالی ، گلیم، جاجیم ، سرامیک، لوازم چوبی و گره چینی و … می پردازد.

شیرمال وانیلا عرضه کننده سوغات سمنان از قبیل آنچه در ادامه آمده می باشد: انواع شیرمال مغز دار، شیری، گردویی، پسته ای انواع کماچ سمنان انواع شیرینی و کیک سفارشات نیز پذیرفته می شود.

بافت و فروش انواع دست بافته های سنتی

صنایع دستی ادریس در سمنان فروشنده تمام دست بافته های زیر می باشد: گلیم کوسن گلیج رومیزی و روتختی حوله سفارشات پذیرفته و ارسال به تمامی کشور امکان پذیر ست.

فروش صنایع دستی زنجان مانند چاقو، ظروف مسی و تزئینات برنجی و ...

فروشگاه صنایع دستی زنجان در سمنان انواع سوغات و صنایع دستی زنجان اعم از ظروف مسی، چاقو، ظروف برنجی و … را ارائه می نماید.

سرای نقش جهان قومس (کاروانسرای جهانبانی) به عنوان واحد تجاری در سمنان فعالیت می نماید. این مجموعه تاریخی بعد از مرمت و بازسازی به عنوان مکانی با امکانات سفره خانه، رستوران روف گاردن و نمایشگاه صنایع دستی به بازدیدکنندگان محترم ارائه خدمات می نماید.…