نمایش 20 از 21 مورد

تعداد:
ترتیب بر اساس:
ترتیب:
  • دستگاه پوز
  • پارکینگ
ارائه انواع سنگهای قیمتی و نیمه قیمتی و ساخت دست

فروشگاه صنایع دستی لعل در سمنان عرضه کننده انواع سنگهای قیمتی، نیمه قیمتی و انواع زیورآلات ساخت دست می باشد.

صنایع دستی سی آی در سمنان، در زمینه ی فروش و ارائه انواع صنایع دستی فعالیت می نماید.

گالری دکان مدرن در سمنان در زمینه‌ی تولید و عرضه‌ی ظروف، لوازم دکوری و تزیینی فعالیت دارد. کلیه محصولات این فروشگاه برای حمایت از تولید ملی تماما از محصولات ایرانی هستند. دیگر محصولاتی که این فروشگاه ارائه می نماید در زیر نام برده شده است: هدایای…

گالری آبنوس در سمنان، عرضه کننده ی انواع صنایع دستی، لوازم دکوری و تزیینی است.

گالری پریسا در سمنان، در زمینه ی فروش انواع صنایع دستی و محصولات دکوری، تابلو و قاب فعالیت می نماید. این مجموعه محصولات پیکو را نیز ارائه می دهد.

سفال و سرامیک کتیبه ی سمنان، انواع جاکلیدی، جاشمعی، ساعت، آینه، جاقلمی، تابلوی کاشی و … را عرضه می نماید.

تولید و عرضه انواع تندیس، لوح، جعبه مخملی و غیره

خانه ی تندیس در سمنان، مرکز طراحی و برش لیزر، ساخت تندیس، لوح تقدیر، جعبه مخملی، صندوق صدقات و … است.

فروشگاه هنر خاک در سمنان، در زمینه ی پذیرش سفارش و فروش انواع ظروف سفالی، ظروف تزیینی سنتی و لوازم دکوری فعالیت می کند.

ارائه لوازم هنری و تزئینی

گالری ایده در سمنان، ارائه کننده انواع لوازم تزیینی سنتی ایرانی نظیر سالنامه و دفتر، استیکر، کوسن، شال، کیف و کفش هنری و ست ، نشان کتاب و … است.

صنایع دستی مهر در سمنان، دارای کارگاه صنایع دستی و هنری بوده و قلم‌زنی روی ظروف سفالی و مسی را انجام می دهد.

سفال و سرامیک آریانا در سمنان، تولیدکننده و عرضه کننده انواع سفال و سرامیک، صنایع دستی و هنری می باشد.

فروشگاه صنایع دستی اصفهان در سمنان با پخش کلی و جزئی صنایع دستی و هنری شهر اصفهان نظیر ظروف قلم زنی، میناکاری و … در خدمت مشتریان عزیز است.

عرضه سوغات و صنایع دستی سمنان مثل گلیم، جاجیم و غیره

فروشگاه سوغاتی و صنایع دستی نقشینه کویر سمنان به عرضه ی انواع لوازم سفالی، گلیم، جاجیم، سرامیک، لوازم چوبی، گره چینی و … می پردازد.

انجام چاپ روی کاشی، فروش کاشی سنتی هفت رنگ، سفال نقش برجسته و غیره

سرامیک هستی در سمنان، تولید کننده ی کاشی سنتی هفت رنگ، سفال نقش برجسته، تابلوهای یادمان است. این فروشگاه چاپ دیجیتال بر روی کاشی با بهترین کیفیت را انجام می دهد.

صنایع دستی ادریس در سمنان فروشنده تمام دست بافته های زیر می باشد: گلیم کوسن گلیج رومیزی و روتختی حوله سفارشات از مشتری پذیرفته می شود؛ همچنین ارسال به تمامی کشور امکان پذیر است.

مرکز توسعه و ترویج صنایع دستی جیران در سمنان سفارش های هنری در زمینه های زیر را می پذیرد. سیاه قلم، طراحی و نگارگری تذهیب و خوشنویسی(تحریری) چرم دوزی عکاسی نقاشی کودک، اکرلیک، رنگ روغن و آب رنگ نقاشی سفال و نقاشی پشت شیشه ساخت زیورآلات سنتی و…

ارائه انواع زیورآلات، سفال، صنایع چوبی، رومیزی، شال و کیف سنتی

گالری لیا در سمنان محصولات خود را به سراسر ایران ارسال می نماید.برخی از این محصولات در زیر آمده است: زیورآلات رومیزیهای سنتی صنایع چوبی سفال کیف و شال سنتی خدمات این گالری عبارتند از: چاپ بر روی ماگ طراحی و ساخت پلاک چوبی برای گردن آویز و…

فروش صنایع دستی زنجان مانند چاقو، ظروف مسی، تزئینات برنجی و غیره

فروشگاه صنایع دستی زنجان در سمنان انواع سوغات و صنایع دستی زنجان اعم از ظروف مسی، چاقو، ظروف برنجی و … را ارائه می نماید.

سرای نقش جهان قومس (کاروانسرای جهانبانی) به عنوان واحد تجاری در سمنان فعالیت می نماید. این مجموعه تاریخی بعد از مرمت و بازسازی به عنوان مکانی با امکانات سفره خانه، رستوران روف گاردن و نمایشگاه صنایع دستی به بازدیدکنندگان محترم ارائه خدمات می نماید.…

فروش کارهای پتینه، دکوپاژ، هنرهای دستی سنتی و غیره

گالری هنری مژده در سمنان، عرضه کننده کارهای پتینه، نقاشی روی تندیس و سفال و هنرهای دستی و سنتی است. این مجموعه همچنین خدمات دیزاین، دکوپاژ، طراحی چهره و تزیین سفره عقد را نیز انجام می دهد.