نمایش 10 از 10 مورد

تعداد:
ترتیب بر اساس:
ترتیب:
  • دستگاه پوز
  • سفارش تلفنی
  • پارکینگ
ارائه انواع لوازم و تجهیزات پزشکی

مغازه تجهیزات پزشکی نما طب در سمنان ارائه دهنده ی انواع لوازم و تجهیزات پزشکی، تهیه و توزیع لوازم مصرفی، بیمارستانی، زیبایی و ارتوپدی است.

عرضه انواع تجهیزات پزشکی و بیمارستانی

تجهیزات پزشکی نوین طب در سمنان به ارائه انواع لوازم و تجهیزات پزشکی، تهیه و توزیع لوازم مصرفی، بیمارستانی، زیبایی و ارتوپدی می پردازد.

عرضه کننده انواع تجهیزات و لوازم پزشکی

تجهیزات پزشکی اسکان در سمنان، ارائه دهنده ی انواع تجهیزات بیمارستانی، آزمایشگاهی، دندانپزشکی، ارتوپدی، توانبخشی، ورزشی و… می باشد.

عاملیت فروش برندهای آلمانی و تایوانی تجهیزات پزشکی

کالای پزشکی محمد در سمنان عاملیت فروش محصولات beurer آلمان و نمایندگی محصولات hi.tec ، hkhnh و gala تایوان را برعهده دارد.

توزیع وسایل پزشکی، آزمایشگاهی، دندان پزشکی و...

امید طب در سمنان توزیع وسایل پزشکی، آزمایشگاهی، دندان پزشکی، ورزشی-لاغری و … را بر عهده دارد.

ارائه انواع لوازم و دستگاه های پزشکی

کالای پزشکی امیر در سمنان ارائه دهنده انواع لوازم پزشکی می باشد؛ از دیگر لوازمی که در این فروشگاه به فروش می رسد در زیر آمده است: ارتوپدی زنان و زایمان چشمی جراحی رینوپلاستی روپوش پرستاری کفش های طبی دستگاه های فتوتراپی (زردی بچه)

کالای پزشکی بوعلی در سمنان انواع کالاهای پزشکی را توزیع می نماید.

توزیع انواع آب مقطر و لوازم آزمایشگاهی، صنعتی، تحقیقاتی و پزشکی

تجهیزات آزمایشگاهی، پزشکی رضاطب و صنعت در زمینه توزیع تجهیزات، دستگاه ها، کیت ها و لوازم آزمایشگاهی، صنعتی، تحقیقاتی و پزشکی در سمنان فعالیت می نماید. همچنین این مجموعه تولید کننده انواع آب مقطر در استان سمنان می باشد. رضا طب و صنعت کلیه خدمات زیر…

ارائه انواع لوازم پزشکی ارتوپدی ، زنان و زایمان و غیره

شعبه دوم کالای پزشکی امیر سمنان در زمینه ی ارائه ی انواع لوازم پزشکی ارتوپدی، ویژه نوزاد و مادر و غیره فعالیت می نماید. برخی از این کالاها را در ادامه بخوانید: لوازم ارتوپدی لوازم زنان و زایمان دستگاه زردی نوزاد روپوش و کفشهای طبی لوازم دندانپزشکی…