260 بازدید

مرکز ماساژ و خدمات آرامش لمس کیهانی در سمنان، ارائه دهنده ی انواع ماساژ ها با سنگ های داغ، روغن های معطر و طبیعی، شکلات و غیره است.

ماساژ بانوان و آقایان
مرکز ماساژ و خدمات آرامش لمس کیهانی

در مرکز ماساژ لمس کیهانی، انواع ماساژهای زیر را در محیطی کاملا بهداشتی و با ماساژور های حرفه ای تجربه نمایید:

ماساژ رفلکسولوژی

رفلکسولوژی شامل فشار بر روی محدوده‌ای از نقاط خاص روی پاهای شما است؛ که با تمام اعضا، غدد، بافت‌ها و ماهیچه‌ها در بدن شما مطابقت دارند. ماساژ رفلکسولوژی گردش خون و اکسیژن را در بدن بهبود می‌بخشد و استرس و درد بدن را تسکین می‌دهد. به طور ساده‌تر زمانی که در لب ساحل یا بر روی چمن‌ها با پای برهنه راه می‌روید، این حرکت حس خوبی را به شما منتقل می‌کند.

ماساژ رفلکسولوژی
ماساژ رفلکسولوژی در سمنان
ماساژ پا توسط مرکز ماساژ لمس کیهانی در سمنان

این بدن ما توسط کانال‌های انرژی طرح ریزی شده است. زمانی که جریان‌های این کانال‌ها به نحوی مسدود شده باشد، ما احساس درد می‌کنیم و به طور کلی ناخوش هستیم. رفلکسولوژیست با اعمال فشار بر روی یک قسمت از این کانال‌ها، یک پیام را به طور کامل در امتداد آن می‌فرستد و باعث آزادسازی دوباره جریان انرژی در بدن می‌شود.
اغلب ما، در طی روز هنگام کار، فشار و استرس زیادی بر پاهایمان وارد می‌شود. چه در دفتر کار، چه بیمارستان، کارخانه و …!
مسئله اینجاست که این درد و استرس ممکن است در قسمت‌های دیگری از بدن خود را پدیدار کند. برای این افراد مرکز ماساژ کیهانی این ماساژ را که چیزی فراتر و قوی تر از ماساژ معمولی پا است؛ پیشنهاد می کند.

ماساژ سوئدی ورزشی

ماساژ سوئدی امروزه به عنوان یکی از بهترین انواع ماساژ شناخته شده است و یکی از اهداف اولیه و اصلی آن آرام کردن کل بدن است. این کار با مالش ماهیچه‌ها در جهت بازگشت خون به قلب انجام می‌شود. اما ماساژ سوئدی فواید و مزایایی فراتر از آرامش دارد. ماساژ سوئدی برای افزایش سطح اکسیژن در خون، کاهش سموم ماهیچه‌ها، بهبود جریان و انعطاف‌پذیری بسیار مفید است .
ماساژ سوئدی شامل مالش طولانی و بافشار، مالیدن، اصطکاک، ضربه زدن، و تکان دادن با دست است. ماساژ سوئدی فوق العاده مفید برای افزایش سطح اکسیژن در خون، کاهش سموم عضلات، بهبود گردش خون، انعطاف پذیری بدن و کاهش تنش است.

ماساژ سوئدی ورزشی
ماساژ سوئدی ورزشی در سمنان
ماساژ سوئدی ورزشی توسط مرکز ماساژ لمس کیهانی در سمنان

ماساژ سوئدی یکی از پیشنهاد های مرکز ماساژ و خدمات آرمش لمس کیهانیست؛ زیرا، علاوه بر اینکه موجب آرامش سیستم عصبی می‌شود و حس آرامش را افزایش می‌دهد، باعث کاهش اضطراب و تنش در بدن نیز می‌گردد؛ ازین سوست که روشی برای ازبین‌بردن افسردگی محسوب می شود.
ماساژ سوئدی موجب بهبودی گردش خون می‌شود و با افزایش جریان خون غنی از اکسیژن در بدن موجب می‌شود؛ بدن انرژی بیشتری داشته باشد. علاوه بر این، سیستم لنفاوی، که مواد زائد بدن را حمل می‌کند، را نیز تحریک می‌کند. اگر در بدنتان گرفتگی عضلانی دارید. ماساژ سوئدی با تمرکز بر عضلاتی که دچار اسپاسم هستند، باعث تسکین درد شده و در بهبود دردهای ناشی از موارد زیر موثر است:

 • آرتروز
 • سیاتیک

ماساژ سنگ داغ

ماساژ سنگ داغ، نوعی ماساژ آرام بخش، عمیق و بسیار لذت بخش است. در ماساژ سنگ داغ ماساژور با استفاده از سنگهای آتش فشانی به رفع گرفتگی ها و تنش های عمیق عضلانی می پردازد.
در ماساژ سنگ داغ گرما و وزن سنگها تاثیر بسزایی در نرم شدن بافت نواحی مختلف بدن دارند. ماساژ سنگ داغ با تکنیک های ماساژ روغن همراه می باشد و با گرمای نفوذ کننده از سنگ های داغ باعث بر طرف شدن درد، بالا رفتن هماهنگی و تعادل بدن و در نهایت آرامش می شود. همچنین در ماساژ سنگ داغ، سنگ های داغی که روی ستون فقرات گذاشته می شوند، باعث آرامش و تسکین سیستم اعصاب مرکزی میشوند.

ماساژ سنگ داغ
ماساژ سنگ داغ در سمنان
ماساژ سنگ داغ در مرکز ماساژ لمس کیهانی در سمنان

دیگر نتایج این ماساژ را در زیر بخوانید:

 • دفع سموم بدن
 • تقویت سیستم عصبی
 • افزایش تمرکز

ماساژ شکلات

ماساژ شکلات خدمتی فراتر از یک سری خدمات لاکچری و آرامش بخش است که با استفاده از شکلات های خاص ماساژ شکلات انجام می گیرد.
در ماساژ شکلات، ماسور با استفاده از شکلات مایع بر روی ماهیچه های بدن حرکات دورانی انجام می دهد و تکنیک کار ماساژ شکلات همچون ماساژ روغن می باشد. این حرکات در ماساژ شکلات باعث جذب کافئین موجود در شکلات و نیز مواد معدنی آن در پوست بدن می شود.
اگر تمایل دارید درمورد ماساژ شکلات بخوانید؛ روی دکمه زیر کلیک کنید.

مطالعه بیشتر در مورد ماساژ شکلات

ماساژ شمع داغ

ماساژ شمع یکی از پرطرفدارترین ماساژهای فعلی دنیاست و از انواع ماساژ های لاکچری و خاص بشمار میرود؛ به این ترتیب که در این ماساژ با تکنیکهایی مناسب به جای استفاده از روغن‌های معمول گیاهی از شمع‌ هایی خاص استفاده می‌شود. در ترکیب شمع ماساژ، به جای پارافین، روغن‌های طبیعی خوشبو و کره‌های گیاهی به کار رفته است که شمع آب شده که دمای آن دو درجه از دمای بدن شما گرم‌تر است روی قسمت‌های مختلف بدن ریخته شده و با حرکات ملایمی ماساژ ریلکسی انجام می‌شود. خاصیت نرم‌کنندگی و جذب بالای روغن موجود در این شمع، پوست بدن را زیبا، خوشبو و شفاف‌تر می کند؛ تا جایی که همزمان با ذوب شدن شمع‌ روی پوست خستگی و استرس‌های شما هم از بین می رود.
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این نوع ماساژ روی عکس زیر کلیک کنید.

مطالعه بیشتر در مورد ماساژ شمع داغ

این روشی تازه و طبیعی برای مراقبت از بدن و پوست شما با استفاده از پارافین و کره‌های گیاهی معطر و مغذی است که ماندگاری طولانی آن کوفتگی و ناراحتی‌های شما را از بین می‌برد.

ماساژ تایلندی روغنی

این ماساژ فوق العاده مفید برای افزایش سطح اکسیژن در خون، کاهش سموم عضلات، بهبود گردش خون، انعطاف پذیری بدن و کاهش تنش است. می توان گفت که این ماساژ کاملترین ماساژ روغنی است که در آن تمامی هدفهای ماساژ اجرا می شود.

ماساژ تایلندی روغنی
ماساژ تایلندی روغنی در سمنان
ماساژ تایلندی روغنی مرکز ماساژ لمس کیهانی در سمنان

برخی از مزایای استفاده از ماساژ تایلندی روغنی عبارتند از:

 • آرامش و کاهش استرس و اضطراب
 • از بین بردن اسپاسم (گرفتگی) عضلانی و درد عضلات
 • بهبود گردش خون در عضلات
 • حذف سموم و تورم
 • تقویت سیستم ایمنی بدن
 • تسکین خستگی و سفتی مفاصل
 • با تقویت سیستم طبیعی بدن (هورمون ها) بی خوابی را کاهش می دهد
 • تقویت سیستم لنفاوی
 • بهبود سردرد و میگرن
 • موثر در بهبود افسردگی، شرایط بد عاطفی و گردش خون ضعیف
 • موثر در اختلالات گوارشی، اضطراب و استرس

ماساژ تایلندی کششی

در ماساژ تایلندی کششی، برخلاف ماساژهای دیگر مجبور به درآوردن لباس‌هایتان نیستید و به‌جای میز ماساژ، به یک زیرانداز ساده که روی کف اتاق قرار گیرد، نیاز دارید.

ماساژ تایلندی کششی
ماساژ تایلندی کششی در سمنان
ماساژ تایلندی کششی در مرکز ماساژ لمس کیهانی در سمنان

در ماساژ تایلندی کششی، ماساژدهنده برای انجام تعدادی از حرکات کششی شبیه یوگا، از دست‌ها، زانوها و پاهای خود استفاده می‌کند و او درعین‌حال روش‌های فشار عمیق عضلات، تحریک مفاصل و طب فشاری هم به‌کار می‌برد. ماساژ بخش‌های مختلف بدن، اثرات آرامش‌بخشی روی بدن می‌گذارد. به‌طور مثال، کشش در ستون فقرات، جریان انرژی در آن قسمت را تحریک می‌کند و کمردرد را تسکین می‌دهد.

ماساژ سر و صورت

هدف اصلی از ماساژ سر و صورت، باز کردن راه‌ها و رها کردن انرژی‌های منفی است که گمان می‌رود، منشأ بیماری‌ها هستند. از نکات مثبتی که برای این روش یاد می‌شود، می‌توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 • با تحریک مسیرهای غدد لنفاوی، از بدن سم‌زدایی می‌کند
 • کاهش درد میگرن
 • کاهش علائم کم خوابی، بی خوابی و بی قراری
 • بهبود قدرت حافظه
 • بدن را آرام می‌کند و تنفس را بهتر می‌کند
 • ضربان قلب و فشار خون را پایین می‌آورد
 • استرس و نوسانات هورمونی را کم و جریان خون را بهتر می‌کند

برای خواندن اطلاعات بیشتر در مورد ماساژ سر و صورت روی تصویر کلیک کنید.

مطالعه بیشتر در مورد ماساژ شمع داغ

امکانات مجموعه:

 • کافه بار
 • دمنوش بار برای سفارش انواع دمنوش و نوشیدنی های گرم و ارام بخش
 • مشاوره رایگان
 • WIFI
 • قابلیت رزرو

ساعات کاری

شنبه

10:00-14:30

یکشنبه

10:00-14:30

دوشنبه

10:00-14:30

سه شنبه

10:00-14:30

چهارشنبه

10:00-14:30

پنج شنبه

10:00-14:30

جمعه

تعطیل

عصرها از ساعت 16 الی 20:30 در خدمت مشتریان محترم هستیم.

تماس با مدیریت

سایر اطلاعات

جهت مشاهده نقشه بر روی دگمه کلیک کنید

امکانات و خدمات مفید ما

wifi رایگان

دستگاه پوز

قابلیت رزرو

مشاوره رایگان

ارسال دیدگاه

رفتار کارکنان
کیفیت خدمات یا محصولات
قیمت خدمات یا محصولات
محیط و مکان
نوآوری در خدمات یا محصولات

تایید یا عدم تایید نظرات، طبق قوانین و مقررات سایت انجام خواهد شد.

برای ارسال امتیاز لطفا وارد شوید
در حال انتشار...
امتیاز و نظر شما با موفقیت ارسال شد
لطفا همه موارد را تکمیل کنید
Captcha check failed