نمایش 16 از 16 مورد

تعداد:
ترتیب بر اساس:
ترتیب:
  • تحویل در محل
  • خدمات پس از فروش
  • دستگاه پوز
  • سفارش تلفنی
  • قابلیت رزرو
  • پارکینگ
  • wifi رایگان

مجموعه فرهنگی-تاریخی و پذیرایی زندگی در سمنان در فضایی متفاوت و چشم نواز آماده پذیرایی از شما عزیزان است؛ این مجموعه شامل قسمت های زیر می باشد: رستوران چایخانه موزه صنایع دستی گالری نقاشی کارگاه سنگ تراشی و زیورآلات

ارائه غذای ایرانی، امکان رزرو جهت مهمانی ها و مجالس

تالار پذیرایی اندیشه در سمنان دارای ۲ سالن مجزا جهت پذیرایی آقایان و خانم ها با غذاهای اصیل ایرانی و تخفیف ویژه برای بسیجیان، دانشجویان و کارگران است. این تالار دارای ظرفیت ۵۰۰ نفر آماده پذیرایی از مهمانان شما در انواع مجالس و مهمانی ها می باشد.

عرضه کلیه غذاهای سنتی ایرانی در سه وعده صبحانه، ناهار و شام

انواع غذاهای ایرانی و سنتی در سه وعده ی غذایی صبحانه، نهار و شام در رستوران سنتی مشاهیر سمنان عرضه می گردد. منوی غذای رستوران سنتی مشاهیر

خدمات رستوران و تالار پذیرایی باغ شهر در سمنان : برگزاری مراسم ها ارائه ی خدمات انواع مجالس این مجموعه دارای رستوران و سفره خانه ی سنتی نیز می باشد.

ارائه امکانات رستوران و تالار پذیرایی

رستوران پارس در سمنان ارائه دهنده انواع غذاهای ایرانی در وعده های ناهار و شام می باشد. میزبان ضیافتهای شما با ظرفیت ۵۵۰ نفر هستیم.

تهیه و طبخ انواع غذاهای ایرانی و فرنگی، ارائه خدمات تالار پذیرایی برای مجالس شادی و عزا

رستوران بهشت ولیعصر در سمنان خدمات زیر را ارائه می دهد: تهیه و طبخ غذاهای ایرانی و فرنگی پذیرش سفارشات مجالس اعم از شادی و عزا ارائه خدمات در سالن پذیرایی و منزل تحویل غذا درب منزل توسط پیک به صورت رایگان همچنین رستوران بهشت ولیعصر دارای سالن…

تهیه و طبخ انواع غذاهای ایرانی و فرنگی ، امکان برگزاری مجالس

خدمت جدید:برگزاری مجالس با امکانات ویژه

رستوران گل سرخ در سمنان ارائه دهنده ی انواع غذاهای اصیل ایرانی با برنجی صد در صد ایرانی و با کیفیت است. این مجموعه دارای پیک رایگان می باشد.

عرضه انواع نوشیدنی سرد و گرم ، صبحانه ، ناهار و غیره

کافه-رستوران میریان محفلی پر از آرامش و صمیمیت را برای برگزاری جشن ها، دورهمی ها و یا خلوتهای شما در سمنان فراهم کرده است. همچنین این مجموعه آماده ی پذیرایی از شما با انواع صبحانه، ناهار، سوپ، انواع نوشیدنی گرم و سرد، پاستا و… می باشد.

تهیه انواع غذاهای سنتی و ایرانی

رستوران ریحون اولین رستوران سلف سرویس در سمنان می باشد. در این رستوران انواع غذاهای ایرانی نظیر غذاهای کبابی، خورشتی، ماهی، انواع سالاد و… سرو می گردد. کلیه سفارشات نیز پذیرفته می شود.

طبخ و سرو کباب بناب به همراه برنج ایرانی

رستوران بناب در سمنان با طبخ و عرضه چلوکباب بناب با بهترین کیفیت و برنج ایرانی در خدمت شما عزیزان است.

ارائه غذای ایرانی، پذیرش مجالس

اکبرجوجه یک برند جهانی، لذت غذای ایرانی با یک برند جهانی رستوران اکبر جوجه در سمنان ارائه دهنده غذاهای ایرانی می باشد.این مجموعه سفارش مجالس را نیز می پذیرد. نان داغ در محل پخت و جهت سرو به مشتریان تحویل داده می شود. رستوران تا ساعت ۱۱:۰۰ جهت سرو…

سرو انواع غذاها با گوشت مرغ

سرو انواع غذا ها با مرغ