نمایش 20 از 33 مورد

تعداد:
ترتیب بر اساس:
ترتیب:
  • دستگاه پوز
  • سفارش تلفنی
  • مشاوره رایگان
  • نصب در محل
اجرای تمامی کارهای دکوراسیون، اجرای کناف و بازسازی منازل از 0 تا 100

افتتاح در دی ۹۸

مجموعه طراحان دکوراسیون داخلی نار در سمنان، در زمینه ی مشاوره، طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی، پارکت، کفپوش و کاغذ دیواری فعالیت می کند.

دکوراسیون داخلی پدیده در سمنان، انواع کاغذ دیواری، کفپوش و پرده های تزئینی را تهیه و نصب می نماید. همچنین این مجموعه کارهای نقاشی ساختمان را نیز انجام می دهد.

دکوراسیون آرویین در سمنان، در زمینه ی طراحی داخلی منازل، دفاتر خدماتی و تجاری با شیشه و سنگ آنتیک، سقف های مجازی و PVC، طراحی آکواریوم بصورت توکار خارجی (بیرون کار) فعالیت می کند . این مجموعه خدمات مربوط به ارائه و نصب کاغذدیواری، کفپوش و پارکت را…

مشاوره و انجام دکوراسیون داخلی و چیدمان، بازسازی ساختمان، طراحی و اجرای کابینت

گروه دکوراسیون داخلی سناتور در سمنان کلیه امور مشاوره، طراحی، اجرا و بازسازی ساختمان های مسکونی، تجاری و اداری را انجام می دهد. این مجموعه با سابقه سی ساله نماینده پالاز موکت بوده و مجری پروژه های لوکس ساختمانی می باشد. از دیگر خدمات این گروه…

انجام کلیه خدمات دکوراسیون داخلی اعم از اجرای کفپوش، پرده، کاغذدیواری و غیره

دکوراسیون داخلی ساختمان مهران در سمنان،در زمینه ی انجام کلیه خدمات مربوط به دکوراسیون داخلی ساختمان مانند اجرای کفپوش، پرده، پارکت و انواع کاغذ دیواری فعالیت می کند.

دکوراسیون پرنیان در سمنان با متفاوت ترین و به روزترین نمونه های دکوراسیون برای محیط های مسکونی، اداری، تجاری و ورزشی در خدمت دوستان عزیز است. از جمله خدماتی که این مجموعه ارائه می نماید؛ می توان به موارد زیر اشاره نمود: پخش و فروش تمامی برندهای…

انجام کلیه خدمات دکوراسیون داخلی

دیزاین فارناس در سمنان، خدمات دکوراسیون داخلی منازل، دفاتر خدماتی، تجاری و ادارات را انجام می دهد.

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی ساختمان

خانه دکور آپادانا در سمنان، کلیه ی خدمات طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی برای واحد های مسکونی، تجاری و ادارات را انجام می دهد.

گروه مهندسی دیزاینو در سمنان با کادری مجرب و حرفه‌ای به طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی می پردازد. همچنین این مجموعه خدمات زیر را نیز ارائه می نماید. دکوراسیون صفر تا صد ساختمان طراحی و اجرای نما پیمانکاری تزئینات اجرای پارکت نصب کاغذ دیواری

آتلیه معماری پازل اولین آتلیه ی معماری در سمنان است. این مجموعه در زمینه های زیر فعالیت می نماید: طراحی و اجرای انواع دکوراسیون های داخلی برای واحد های مسکونی، تجاری و خدماتی اجرای کناف، آسمان مجازی، پنل های سه بعدی، انواع کاغذ دیواری، پارکت و…

گروه دکوراسیون برج سفید (هرمس) در سمنان، طراح و مجری دکوراسیون داخلی است. از خدماتی که این مجموعه ارائه می نماید؛ می توان به موارد زیر اشاره نمود: طراحی نمای ساختمان طراحی محوطه و فضای سبز فروش انواع کاغذ دیواری، کف پوش، پارکت لمینت، تایل های…

انجام کلیه امور طراحی دکوراسیون داخلی ساختمان

طراحی داخلی و دکوراسیون نما در سمنان، کلیه امور مربوط به طراحی دکوراسیون داخلی منازل و اماکن تجاری را انجام می دهد.

دکوراسیون افرا در سمنان در زمینه ی فروش و نصب پارکت، کاغذ دیواری، کف پوش و پرده های تزئینی فعال و آماده ی ارائه خدمات است.

دکوراسیون خانه کاغذی در سمنان، در زمینه‌ی بازسازی، ساخت، طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی از قبیل کاغذدیواری، پارکت، کابینت، کف پوش، سقف کاذب و غیره فعالیت می نماید.

دکوراسیون خانه برتر در سمنان، در زمینه دکوراسیون داخلی، کاغذ دیواری، کابینت، پارکت و … فعال است. این مرکز تنها نماینده رسمی سپاهان سقف در زمینه تولید و نصب انواع سقف های تزئینی در سمنان می باشد..

گروه طراحی و دکوراسیون آرشین در سمنان، طراح و مجری انواع دکوراسیون داخلی از قبیل کابینت، پارکت، کاغذ دیواری، پوسترهای سه بعدی، سقف کاذب و کناف است.

اطلس دکور سمنان با فروش ویژه پارکت ضد آب، انواع کاغذ دیواری، کفپوش، پارکت، پوستر سه بعدی، پرده زبرا، کناف، سقف کاذب و PVC به صورت نقد و اقساط در خدمت مشتریان عزیز است.