نمایش 20 از 28 کسب وکار

کشویی فیلترها
تعداد
ترتیب بر اساس
ترتیب

Advanced Filters

  • تحویل در محل
  • تعویض
  • خدمات پس از فروش
  • دستگاه پوز
  • پارکینگ
  • گارانتی

طلا و جواهری مفتون در سمنان با نام شاخص بله برون با یک ربع قرن تجربه درخشان، در زمینه ارائه طلا و جواهر فعالیت می نماید. خدا را شاکریم که سالها با ارائه بهترین طلا و جواهرات روز به عموم مشتریان و همچنین عزیزان استان خدمت نموده‌ایم.

گالری آریا سیلور در سمنان بورس انواع زیور آلات طلا و نقره می باشد.

ساخت، تعمیر و آبکاری انواع زیور آلات طلا و نقره

جواهر سازی رولکس در سمنان در زمینه ساخت، تعمیرات و آبکاری انواع طلا و نقره فعالیت می نماید. خدماتی که این جواهر سازی ارائه می نماید در زیر آمده است: ساخت جواهرات طلا در طرح های مختلف با سنگ و چرم ساخت پلاک های اسمی و اره کاری اسم انجام کلیه خدمات…

بورس انواع ساعت، بدلیجات و زیورآلات استیل

گالری هیراد در سمنان در زمینه فروش انواع بدلیجات شامل دستبند، گردنبند، گوشواره، سرویس و سایر اقلام با جنس استیل فعالیت می نماید. همچنین سفارشات گردنبند، دستبند و حلقه با اسامی درخواستی پذیرفته می شود. انواع محصولات زیر در این فروشگاه موجود است: …

طلا و جواهر رویال در سمنان در زمینه ارائه و تعویض انواع طلاجات فعالیت می نماید.

طلا و جواهر زرگالری در سمنان در زمینه ساخت و طراحی تخصصی طلای مدرن فعالیت می نماید.

طلا و جواهر وارین در سمنان ارائه دهنده طلا و جواهرات زیبا و متنوع می باشد.

فروش و تراش سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی

فروشگاه گوهر شهر در سمنان در زمینه فروش و تراش سنگهای قیمتی و نیمه قیمتی (فیروزه، عقیق، یاقوت و …) فعالیت می نماید. همچنین این مجموعه انگشتر و آویزهای آماده و جواهرات دست ساز طلا و نقره را نیز ارائه می نماید. لازم به ذکر است در این گالری فروش…

تراش نگین و ساخت رکاب و آویز نقره

گالری سنگ درسای در سمنان در زمینه تراش نگین از سنگ های ایرانی و وارداتی فعالیت دارد. این مجموعه به ساخت رکاب و آویز نقره نیز می پردازد.

طلا و جواهری کاشفی در سمنان در زمینه عرضه ی طلاهای بدون اجرت فعالیت می نماید. در این طلافروشی انواع سکه به قیمت روز به فروش می رسد.

بورس زیورآلات و بدلیجات استیل زنانه و مردانه

در گالری استیل و زیور آلات گلنا در سمنان، انواع زیور آلات شامل دستبند، گردنبند، انگشتر، انواع ست و نیم ست های استیل مردانه و زنانه عرضه می گردد.

جواهری نگین سمنان بورس انواع جواهرات و طلاهای دست ساز در شیک ترین و متنوع ترین مدل های روز می باشد.

ارائه انواع ساعت و زیورآلات نقره، تیتانیوم و استیل

نقره سرای بی اسم در سمنان مجموعه ای زیبا و شکیل از انواع جواهرات و زیورآلات نقره، تیتانیوم، استیل، انواع ساعت مچی و … را در اختیار مشتریان محترم قرار می‌دهد.

طلا و جواهری پیشگو در سمنان، مجموعه ای بینظیر از انواع طلا، جواهر و سکه را به مشتریان عزیز ارائه می نماید. در این مجموعه، سفارشات انواع طلا و جواهر نیز پذیرفته می شود.

عرضه انواع ساعت، عینک آفتابی و نیم ست استیل

گالری آسمون در سمنان به عرضه انواع عینک آفتابی مردانه، زنانه و بچگانه می پردازد. این گالری انواع ساعت های مردانه و زنانه، انواع نیم ست استیل و … را نیز به فروش می رساند.

گالری الماس شهر سمنان عرضه کننده زیباترین سنگ های زینتی و زیورآلات، گردنبند، دستبند، انگشتر و … است.

طراحی ، آموزش و ساخت انواع زیورآلات، فروش سنگهای زینتی

فروشگاه و کارگاه زیورآلات آوات در سمنان فعال در زمینه های زیر است: طراحی و ساخت انواع زیورالات مردانه و زنانه نظیر دستبند، انگشتر، گردنبند و … تراش و فروش انواع سنگ های قیمتی برگزاری دوره های آموزشی ساخت زیورآلات