آغاز ارسال آثار به چهاردهمین جشنواره داستان کوتاه رضوی

خبرگزاری شبستان:مسوول دبیرخانه دائمی جشنواره ملی داستان رضوی از آغاز ارسال آثار به چهاردهمین جشنواره داستان کوتاه رضوی خبر داد و گفت: پنجم مرداد مهلت ارسال آثار به این جشنواره تعیین شده است.

به گزارش خبرگزاری شبستان وبه نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی استان سمنان،نیره کاشی به انتشار فراخوان چهاردهمین جشنواره ملی داستان کوتاه رضوی اشاره کرد و اظهار داشت: سامانه دریافت آثار نیز پس از تعطیلات نوروز فعال شده و آماده ثبت نام و دریافت آثار شرکت کنندگان است.

وی گفت: فراخوان این دوره از جشنواره از طریق فضای مجازی منتشر شده و فراخوان چاپی نیز به زودی برای شرکت کنندگان دوره های قبلی، مراکز فرهنگی و ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سراسر کشور ارسال خواهد شد.

کاشی با اشاره به دریافت تعدادی اثر از شرکت کنندگان در دوره چهاردهم افزود: روند دریافت آثار نیز از طریق سامانه مذکور آغاز شده است.

مسوول دبیرخانه جشنواره ملی داستان کوتاه رضوی یادآور شد: اختتامیه این جشنواره هشتم تا دهم شهریور ۹۷ همزمان با ایام ولادت با سعادت حضرت امام موسی الکاظم (علیه السلام) به میزبانی سمنان برگزار می شود.

نویسندگان سراسر کشور می توانند آثار خود را به صورت ثبت نام و ارسال اثر از طریق تارنمای شمس توس به نشانی semnan.shamstoos.ir و portal.shamstoos.ir و ارسال آثار از طریق پست الکترونیکی جشنواره به نشانی semnan.shamstoos@gmail.com ارسال کنند.

نشانی دبیرخانه این جشنواره سمنان – بلوار قدس – مجتمع فرهنگی هنری کومش دبیرخانه دائمی جشنواره ملی داستان رضوی با شماره تلفن مستقیم ۳۳۳۴۰۸۵۱ – ۰۲۳ و شماره نمابر ۳۳۳۴۰۸۵۱ – ۰۲۳، سامانه پیامکی جشنواره به شماره ۳۰۰۰۷۵۴۶۰۰۰۵۶۷ و مجتمع فرهنگی ، هنری کومش با شماره تلفن ۳۳۳۲۰۱۱۲ – ۰۲۳ آماده پاسخگویی است.

در ۱۳ دوره گذشته جشنواره ملی داستان رضوی ۹ هزار و ۶۵۶ اثر توسط شش هزار و ۲۴۰ نویسنده ارسال و مورد داوری قرار گرفته و تاکنون با استفاده از آثار برگزیده این جشنواره ها ۱۰ عنوان کتاب چاپ و منتشر شده است.