آغاز نظارت بر بازار عرضه‌کنندگان نوشت‌افزار در استان سمنان

مهدی یحیایی معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از آغاز نظارت بر بازار عرضه‌کنندگان نوشت‌افزار در سراسر استان خبر داد و گفت: حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان در اولویت است.

به گزارش خبرنگار مهر، یحیایی صبح دوشنبه در گفتگو با خبرنگاران به میزبانی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان اظهار داشت: هم‌زمان با بازگشایی مدارس تقاضای مردم برای خرید لوازم‌التحریر، کیف و کفش افزایش‌یافته است.

وی با اشاره به‌ضرورت رصد و نظارت بر بازار بیان کرد: کنترل قیمت‌ها و جلوگیری از افزایش غیرمعقول کسبه و مقابله با فروش کالای قاچاق ازجمله رویکردهای مهم بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان است.

معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف‌کننده سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان بابیان اینکه عموم مردم می‌توانند با خرید کالای ایرانی در رونق تولیدات داخلی و اشتغال کشور سهیم باشند، خاطرنشان کرد: در مقابل بازاریان و کسبه نیز موظف به نصب نرخ نامه و عرضه کالای داخلی باکیفیت هستند.

یحیایی با تأکید بر اینکه شهروندان سمنانی می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف مراتب را به ستاد خبری این سازمان با شماره ۱۲۴ گزارش دهند، یادآور شد: جلوگیری از هرگونه کمبود اقلام نوشت‌افزاری و پوشاک در بازار از دیگر رویکردهای مهم این سازمان است.

درباره بخش تحریریه ویکی سمنان