برگزاری مسابقه برنده باش در رشته پینگ پنگ

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان از برگزاری یک دوره مسابقات در رشته پینگ پنگ ویژه آقایان خبر داد .

عباس بابایی با بیان اینکه این مسابقات در پنج رده سنی جوانان ، نوجوانان ، بزرگسالان(سن آزاد )، پیشکسوتان(بالای ۵۰سال ) و نونهالان (زیر ۱۳ سال)در حال برگزاری است گفت : این رقابت ها در سالن پینگ پنگ شهید خلیل الله بهرامی برگزار می شود و در پایان به نفرات برتر جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.

وی در ادامه اظهار داشت : مسابقات پینگ پنگ در رده سنی جوانان پنج شنبه ۱۵ آذر ماه برگزار شد که در پایان رقابت ها محمد حسین عبدلی بر سکوی اول ایستاد ، مظاهر موسوی دوم شد و کیارش احمدی سکوی سوم این رقابت ها را از آن خود کرد .

بابایی با بیان اینکه رقابت های تنیس روی میز در رده سنی جوانان پنج شنبه ۲۲ آذر ماه در سالن پینگ پنگ شهید خلیل الله بهرامی برگزار شد،اعلام کرد : سید مظاهر موسوی ، محمد امین شرفیه و سید علی موسوی به ترتیب بر سکوی اول تا سوم این رقابت ها ایستادند .

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان بیان کرد : علاقه مندان و ورزشکارن جهت ثبت نام در این مسابقات در رده های سنی بزرگسالان ، پیشکسوتان(بالای ۵۰سال ) و نونهالان (زیر ۱۳ سال) می توانند به سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان مراجعه و یا با شماره ۰۹۱۲۷۳۱۲۲۶۸ تماس حاصل نمایند .

عباس بابایی اعلام کرد : رقابت های تنیس روی میز آقایان در رده های سنی بزرگسالان جمعه ۳۰ آذر ماه ، در رده سنی پیشکسوتان(بالای ۵۰سال ) جمعه هفتم دی ماه و در رده سنی نونهالان (زیر ۱۳ سال ) پنج شنبه ۱۳ آبان ماه برگزار می شود .

وی در پایان خاطر نشان کرد : مسابقات پینگ پنگ با مشارکت سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان ، فرمانداری شهرستان سمنان و اداره آموزش , پرورش شهرستان سمنان در حال برگزاری است .