برگزاری نمایشگاه جهیزیه و ازدواج آسان در هفته دوم اسفند

نشست هیئت‌مدیره نمایشگاه‌های بین‌المللی استان در محل اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سمنان برگزار شد

عبدالحمید دربانیان مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان سمنان در این نشست گفت: از ابتدای سال ۱۳۹۶ تاکنون ۹ نمایشگاه در محل سایت دائمی استان سمنان برگزارشده است.
مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های استان سمنان ادامه داد: در هفته دوم اسفند بزرگ‌ترین نمایشگاه جهیزیه ازدواج آسان برگزار می‌شود.
وی برگزاری نمایشگاه‌های تخصصی را هدفمند خواند و تصریح کرد: نمایشگاه‌های تخصصی مخاطب خاص خودرا دارد و پیشنهاد می‌شود این نمایشگاه‌ها به‌صورت دوره‌ای در استان‌ها برگزار شود.
دربانیان حضور تولیدکنندگان و اصناف را مهم برشمرد و اضافه کرد: نمایشگاه محلی است که چرخه تولید و فروش در آن متجلی می‌شود هر چه حضور تولیدکنندگان و صنوف در این نمایشگاه‌ها بیشتر باشد استقبال مردم از نمایشگاه‌ها بازخورد بهتری پیدا خواهد کرد.
مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های استان از برگزاری نمایشگاه‌های مختلف استقبال کرد و خاطرنشان ساخت: سایت نمایشگاهی این آمادگی را دارد که کلیه رخدادهای تجاری را با محوریت فروش و عرضه مستقیم کالا برگزار نماید.
مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های استان سمنان از برگزاری مجمع عمومی در آینده بسیار نزدیک خبر داد و گفت: به‌زودی مجمع عمومی نمایشگاه‌های استان سمنان با حضور کلیه سهامداران برگزار خواهد شد
قابل‌ذکر است سایت نمایشگاه بین‌المللی استان سمنان در سال ۱۳۸۸ به بهره‌برداری رسید و ظرفیت برگزاری انواع نمایشگاه تخصصی را در خود جای‌داده است.