تولید روزانه ۱۲ خودرو سواری سمند در سمنان

به گزارش خبرگزاری خبرانلاین بهروز اسودی در حاشیه این بازدید گفت: در راستای اهداف اقتصاد مقاومتی و در جهت رفع موانع تولید و رونق اقتصادی استاندار و جمعی از اعضای کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان از شرکت خودروسازی فردا در شهرستان سمنان بازدید و از نزدیک در جریان مسایل و مشکلات این واحد قرار گرفت.

وی افزود: شرکت خودرو سازی فردا با سرمایه گذای بالغ بر ۱۱۲۵ میلیارد ریال در زیربنایی به مساحت حدود ۲۸۶۰۰ متر مربع در شهرک صنعتی سمنان واقع می باشد که ظرفیت تولید سالانه ۱۰۰هزار دستگاه خودرو سواری کلاس B را دارد.

رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان با بیان اینکه این شرکت اولین تولید کننده خودرو سواری در سطح استان می باشد ، تصریح کرد: این واحد تولیدی زمینه اشتغال حدود ۱۵۰ نفر را تا کنون در سمنان فراهم نموده است.

این واحد تولیدی در حال حاضر قادر به تولید روزانه ۱۲ دستگاه خودرو سواری سمند می باشد که در آینده به تعداد ۳۰ دستگاه افزایش خواهد یافت.

در ادامه این بازدید ها دکتر خباز استاندار محترم و رئیس کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان به همراه اعضای کارگروه در نشستی به بررسی مسایل و مشکلات این واحدها پرداخته و تصمیماتی اتخاذ گردید.

درباره بخش تحریریه ویکی سمنان