جشنواره منطقه‌ای شعر و داستان کوتاه شاهوار برگزار می شود

شاهرود – دهمین جشنواره منطقه‌ای شعر و داستان کوتاه شاهوار به همت حوزه هنری شاهرود در روزهای ۲۸ و ۲۹ بهمن ماه سال‌جاری با هدف کشف و پرورش استعدادهای جوان برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از حوزه هنری استان سمنان، دهمین جشنواره منطقه ای شعر و داستان کوتاه شاهوار در روزهای ۲۸ و ۲۹ بهمن ماه سال جاری با هدف کشف و پرورش استعدادهای جوان و تولید هنر فاخر دینی و با حضور شش استان خراسان شمالی، سمنان، مازندران، گیلان، گلستان و البرز به میزبانی حوزه هنری شاهرود برگزار می شود.

چهارشنبه پانزدهم دیماه ۶۵ پایان مهلت ارسال آثار به «دهمین جشنواره منطقه‌ای شعر و داستان کوتاه شاهوار» است و تمدید نخواهد شد همچنین نویسندگان، شاعران و سایر علاقمندان به شرکت در دهمین جشنواره منطقه ای شعر و داستان کوتاه شاهوار تا پایان امروز چهارشنبه ۱۵ دی ماه ۹۵ فرصت دارند آثار خود را به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند.

علیرضا قزوه، سعید بیابانکی و ناصر فیض داوران بخش شعر و محمدکاظم مزینانی، خسرو باباخانی و ساسان ناطق داوران بخش داستان کوتاه جشنواره شاهوار هستند.

علاقه‌مندان برای شرکت در این جشنواره می‌توانند آثار خود را به نشانی پست الکترونیکی info@artfs.ir ارسال و برای کسب اطلاعات بیشتر به تارنمای جشنواره به نشانی www.artfs.ir مراجعه و یا با شماره تلفن های ۱۸-۳۲۲۳۱۴۱۷ تماس حاصل کنند.

درباره بخش تحریریه ویکی سمنان