دکتر روحانی سه‌شنبه به زادگاهش می‌آید

سرپرست استانداری سمنان گفت: سه شنبه ۱۳ آذر ماه استان میزبان رئیس جمهور محبوب و فرزند برومند استان است.

به گزارش ایسنا-منطقه سمنان،دکتر سعید ناجی سرپرست استانداری سمنان؛ در شورای اداری استان سمنان با اشاره به اینکه استان سمنان زادگاه رئیس جمهور است اظهار کرد: باید استقبال درخوری از رئیس جمهور و کاروان تدبیر و امید صورت گیرد.

وی با بیان اینکه رئیس جمهور در شاهرود با مردم استان دیدار عمومی دارد تصریح کرد: این سفر فرصت خوبی برای کمک به رشد و توسعه و همچنین وحدت و همدلی بیشتر در استان است.

سرپرست استانداری سمنان از سفرهای استانی به عنوان شاهدی بر علاقه مسئولان نظام به مردم نام برد و خاطرنشان کرد: این سفرها با هدف شناخت بیشتر از مشکلات مردم در استان ها و حل مشکلات آنها انجام می شود.

ناجی حضور مردم در این سفرها را معیاری برای سجش دلبستگی مردم به نظام و مسوولان برشمرد و گفت: دشمنان همواره در صدد تخریب این دلبستگی هستند و از این رو علاوه بر تحریم ها و تهدیدها، در این برهه همه توان رسانه ای خود را به میدان آورده اند.

وی با بیان اینکه دشمنان نظام اسلامی در پی ضربه زدن به مشروعیت نظام هستند افزود: این سفرها فرصتی برای نشان دادن علاقه مردم به مسوولان و دلبستگی مردم به نظام اسلامی و آرمان های است.

سرپرست استانداری سمنان از حفظ وحدت و همدلی به عنوان حربه ای برای رویارویی با دسیسه های دشمنان نام برد و اضافه کرد: مردم و رضایت آنها پایه مشروعیت سیاسی نظام است و لذا همه مسوولان موظفند که در این راستا قدم بردارند.

ناجی از رئیس جمهوری به مثابه نماد حاکمیت در کشورها نام برد و گفت: باید همه تلاش کنیم که در استقبال از رئیس جمهور، مقبولیت و محبوبیت نظام را به جهانیان نشان دهیم.