ذخیره کالا در انبار‌های سمنان کافی است

دبیر ستاد تنظیم بازار استان سمنان از وجود کالاهای اساسی به اندازه کافی در انبارهای این استان خبر داد و گفت: مردم نگران تأمین مایحتاج خود نباشند.
به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان، سیدحسن میرعماد در جلسه ستاد تنظیم بازار استان که در محل استانداری سمنان برگزار شد، اظهار داشت: در حال حاضر ذخیره گندم استان حدود ۷۰ هزار تن است و به اندازه یکسال نیاز مردم این کالا ذخیره‌سازی شده است.

وی با بیان اینکه در سایر کالاهای اساسی نیز ذخیره به اندازه کافی در انبارهای استان سمنان موجود است افزود: هشت‌هزار تن برنج، ۸۰ تن گوشت قرمز منجمد و۵۶۰ تن مرغ منجمد در استان ذخیره‌سازی شده است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی و دبیر ستاد تنظیم بازار استان سمنان با اشاره به توزیع گوشت مرغ منجمد و گوشت قرمز در بازار استان گفت: این روند توزیع مواد پروتئینی بویژه گوشت مرغ و قرمز ادامه دارد.

میرعماد از توزیع ۷۶ تن گوشت قرمز منجمد در سطح استان سمنان در یکماه گذشته خبر داد و افزود: این روند توزیع ادامه دارد.

وی از توزیع گوشت گرم قرمز وارداتی در بازار استان سمنان خبرداد و گفت: این گوشت نیز در حال حاضر در استان در حال توزیع بوده و این روند توزیع ادامه خواهد داشت و مردم نگران تأمین مایحتاج خود در این زمینه نباشند.

دبیر ستاد تنظیم بازار استان سمنان با بیان اینکه در حال حاضر گوشت گرم گوساله کیلویی ۸۴ هزار تومان در اختیار مردم استان قرار می‌گیرد افزود: روند تنطیم بازار این محصولات در جلسه آینده با حضور سازمان صنعت، معدن و تجارت، اصناف و سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان بررسی می‌شود. ‌