راه اندازی پنج باب مجتمع خدماتی رفاهی بین راهی در استان سمنان

به گزارش ایرنا، مجید همتی، رئیس اداره فنی و نظارت بر طرح‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سمنان از تمدید ۲۳ فقره موافقت اصولی مجتمع‌های خدماتی رفاهی در این استان خبر داد و گفت: پنج باب مجتمع خدماتی رفاهی در آینده نزدیک در استان سمنان افتتاح می‌شود.

مجید همتی روز چهارشنبه با بیان اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون برای جذب سرمایه‌گذاران بخش خصوصی متقاضی احداث مجتمع‌های خدماتی- رفاهی بین‌راهی در حاشیه راه‌های حوزه استحفاظی استان شش فقره موافقت اصولی جدید صادرشده است به رسانه ها اظهار داشت: در این مدت ۲۳ فقره موافقت اصولی تمدید شد.

وی افزود: خدمات‌رسانی مجتمع‌های خدماتی- رفاهی بین‌ راهی در حال بهره‌برداری به‌ویژه وضعیت مساجد و نمازخانه‌های این مجتمع‌ها توسط کمیته‌های نظارت در سطح شهرستان‌های تابعه به‌ طور مستمر مورد بازدید و ارزیابی قرار می‌گیرد.

رئیس اداره فنی و نظارت بر طرح های اداره کل راهداری استان سمنان با تاکید بر لزوم توسعه مجتمع‌های خدماتی بین‌راهی در راستای کاهش آمار تصادفات جاده‌ای خاطرنشان کرد: رفع نواقص موجود در مجتمع‌های خدماتی بین‌راهی در راه‌های این استان در دستور کار است.
همتی بابیان اینکه ۲۰۰ میلیارد ریال توسط بخش خصوصی در این راستا سرمایه‌گذاری شده است، گفت: راه‌اندازی این مجتمع‌ها نقش موثری در جذب گردشگران و مسافران به مناطق گردشگری و استان سمنان و توسعه اقتصادی در این بخش ایفا می‌کند.

درباره بخش تحریریه ویکی سمنان