مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه شاهرود از رشد دو درصدی مصرف بنزین نسبت به سال گذشته در استان سمنان خبر داد.
به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سمنان ، سبحان رجب‌پور مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه شاهرود گفت: طی تعطیلات نوروز ۲۴ میلیون لیتر بنزین در استان به مصرف خودروها ‌رسید.

وی با اشاره به شروع مسافرتهای نوروزی از۲۶ اسفند ۹۵ بیان داشت: با شروع زود هنگام مسافرت های نوروزی و پایان آن در ۱۳ فروردین ۹۶ شاهد رشد دو درصدی مصرف بنزین نسبت به سال گذشته در استان سمنان بوده ایم.

وی با اشاره به تعطیلات نوروزی وبالاترین پیک مصرف روزانه بنزین در استان سمنان تصریح کرد: بالاترین مقدار مصرف بنزین مربوط به ۲۹ اسفند ۹۵ به میزان یک میلیون و هشتصدو هشتاد هزار لیتر می باشد.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه شاهرود افزود: علاوه برمصرف بنزین در استان سمنان، مقدار پنج میلیون و صد هزار کیلوگرم سی ان جی نیز در ایام تعطیلات نوروز به مصرف خودروها رسید.

رجب پور مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه شاهرود همچنین به مصرف سایر فرآورده های نفتی در ایام نوروز اشاره کرد و ابراز داشت: در این ایام مقدار ۱۰ میلیون و۷۴۰ هزار لیتر نفت‌گاز نیز به بخش ترابری و کشاورزی در استان اختصاص یافته است.

وی ادامه داد: با اجرای طرح پیمایش و پیگیری‌های انجام گرفته توانسته ایم مصرف نفت‌گاز را نسبت به مدت مشابه سال گذشته در استان به مقدار ۹ درصد کاهش دهیم که نقش بسزایی در اقتصاد مقاومتی داشت.

درباره بخش تحریریه ویکی سمنان