غبار سمنان را فرامی‌گیرد

مدیرکل هواشناسی استان سمنان با اشاره به پیش‌بینی وضعیت جوی استان سمنان در ۷۲ ساعت آینده گفت: غبار آسمان استان سمنان را فرامی‌گیرد .

به گزارش افکارنیوز، غلامرضا حسنی غربا بابیان اینکه آسمان استان صاف و آرام است اظهار داشت: غبار در آسمان استان به همراه آلاینده‌های جوی مشاهده می‌شود.

وی با اشاره به وضعیت جوی امروز سمنان و سایر شهرستان‌های این استان اظهار داشت: آسمان سمنان و بیشتر شهرستان‌های استان با وزش باد همراه بود.

مدیرکل هواشناسی استان سمنان بیشترین میزان وزش باد در شهرستان گرمسار گزارش شد و سرعت وزش باد در این شهرستان به ۵۴ کیلومتر بر ساعت رسید.

حسنی غربا میزان سرعت وزش باد در سمنان را ۴۰ کیلومتر بر ساعت عنوان کرد و گفت: در شهمیرزاد، شاهرود و دامغان نیز سرعت وزش باد ۵۰ کیلومتر بر ساعت گزارش شد.

وی به کمینه و بیشینه دمای هوا در سمنان نیز اشاره کرد و گفت: کمینه دمای هوای شهرستان سمنان امروز به منفی یک درجه سانتی‌گراد و بیشینه دما نیز به ۹ درجه سانتی‌گراد رسید.

مدیرکل هواشناسی استان سمنان با اشاره به وضعیت جوی استان در روزهای آینده و همچنین وضعیت آلاینده جوی گفت: میزان غبار در ۳ روز آینده در استان سمنان روند صعودی دارد.

حسنی غربا افزود: وضعیت جوی استان سمنان رد ۳ روز آینده صاف تاکمی ابری گاهی وزش باد است.

درباره بخش تحریریه ویکی سمنان