مسیرهای راهپیمایی یوم‌الله ۱۳ آبان در استان سمنان

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات استان سمنان مسیرهای راهپیمایی یوم‌الله ۱۳ آبان در این استان را اعلام کرد.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین غلامرضا قندهاری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در سمنان، اظهارداشت: راهپیمایی ۱۳ آبان در سمنان رأس ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه صبح برگزار می‌شود.

وی با اشاره به مسیرهای راهپیمایی یوم‌الله ۱۳ آبان گفت: مردم استان سمنان همزمان با سراسر کشور در روز ملی مبارزه با استکبار جهانی در ۲۰ نقطه مختلف استان راهپیمایی می‌کنند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات استان سمنان با اشاره به مسیر راهپیمایان ۱۳ آبان سمنان گفت: این راهپیمایی از مسیر میدان سعدی به سمت میدان امام خمینی (ره) برگزار می‌شود.

حجت ‌الاسلام‌ والمسلمین قندهاری گفت: در شهرستان شاهرود ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه نیز مردم ازچهار راه معلم به‌ سمت خیابان ۲۲ بهمن راهپیمایی می‌کنند.

وی با اشاره به مسیر راهپیمایی روز ۱۳ ابان ماه در دامغان گفت: راهپیمایی ۱۳ آبان در دامغان از ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه آغاز شده و مردم استکبارستیز دامغان از میدان شهداء به سمت مصلی نماز جمعه راهپیمایی می‌کنند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات استان سمنان مسیر راهپیمایی شهرستان گرمسار را از میدان انقلاب اسلامی به سمت میدان امام خمینی(ره) عنوان کرد و گفت: راهپیمایی در گرمسار ساعت ۱۰ صبح آغاز می‌شود.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین قندهاری مسیر راهپیمایی شهرستان مهدیشهر را از میدان شهدا بسمت خیابان شهید بهشتی و در ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه عنوان کرد و گفت: در شهرستان میامی نیز مردم صبح روز ۱۳ آبان از میدان بسیج به سمت آموزش و پرورش راهپیمایی می‌کنند.

وی مسیر راهپیمایی شهرستان آرادان را از مسجد صاحب‌الزمان(عج) بسمت میدان امام خمینی(ره) عنوان کرد و گفت: در شهرستان سرخه نیز مردم از میدان شهید بهشتی به سمت حسینیه شهداء راهپیمایی می‌کنند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات استان سمنان با بیان اینکه راهپیمایی یوم‌الله ۱۳ آبان ساعت ۱۰ صبح این روز از از امامزاده محمد(ع) به سمت میدان امام صادق(ع) برگزار می‌شود گفت: مردم کلاته‌خیج، مجن، بیارجمند و رودیان نیز ساعت ۱۰ صبح به ترتیب در مسیرهای میدان امام حسین(ع) به سمت بهشت شهدای امام رضا(ع)، امامزاده ابراهیم(ع) به سمت گلزار شهدا، میدان قدس به سوی مسجد جامع و شهرداری رودیان به سمت گلزار شهدای این شهر راهپیمایی می‌کنند.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین قندهاری با اشاره به برگزاری راهپیمایی ۱۳ آبان در شهر امیریه از میدان شهداء به سمت حسینیه حضرت ابوالفضل(ع) در ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه خاطرنشان کرد: در دیباج نیز راهپیمایی یوم‌الله ۱۳ آبان ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه صبح این روز از میدان امام خمینی(ره) به سمت درمانگاه دیباج برگزار می‌شود.

وی از برگزاری راهپیمایی ۱۳ آبان از ساعت ۱۰ صبح این روز در شهرهای کلاته‌رودبار، شهمیرزاد، درجزین و ایوانکی و نیز دهستان حسین‌آباد کالپوش در شهرستان میامی خبر داد و اضافه کرد: بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده مردم کلاته‌رودباراز میدان شهداء به سمت میدان امام خمینی(ره) راهپیمایی کرده و شهمیرزادی‌ها و مردم درجزین نیز به ترتیب از مسجد اعظم دروازه به‌سمت میدام امام خمینی(ره) و از میدان شهدا به سوی مسجد امام حسین(ع) راهپیمایی می‌کنند.

به گفته رئیس شورای هماهنگی تبلیغات استان سمنان، راهپیمایی یوم‌الله ۱۳ آبان در ایوانکی از مسجد جامع به سمت میدان امام خمینی(ره) این شهر و در حسین‌آباد کالپوش نیز از مسجد جامع به سمت مسجد امام حسن مجتبی(ع) برگزار می‌شود.