نمایش راه یافته به جشنواره فیلم فجر مشخص شدند

خبرگزاری شبستان: دو اثر برتر بیست و هشتمین جشنواره تئاتر صحنه ای و نخستین جشنواره تئاتر خیابانی استان سمنان تئاتر استان سمنان مشخص شدند.

به گزارش خبرگزاری شبستان وبه نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و‌ارشاداسلامی اسلامی استان سمنان،نمایش شرتل به کارگردانی علی اصغر خطیب زاده ازدامغان و جوجه اردک زشت به کارگردانی بابک صبوری از گرمسار به عنوان برترین ها این دوره انتخاب شدند و این آثار به جشنواره فجر معرفی خواهند شد.

برترین بازیگران جشنواره تئاتر استان سمنان معرفی شدند
برترین بازیگران بیست و هشتمین جشنواره تئاتر صحنه ای و نخستین جشنواره خیابانی استان سمنان معرفی شدند.

خانم ها بهاره ذوالفقاری از نمایش ” من و مین ” و سحر روانبخش از نمایش ” دو جفت پوتین ” و خانم سمیه خیر آبادی از نمایش ” ضامن ” و سادنا صبوری از نمایش “عتیقه ” نفرات برتر بازیگری نمایش خیابانی شدند.

در بخش بازیگری بانوان در نمایش صحنه ای جایزه سوم به طور مشترک به مبلغ دو میلیون ریال به خانم سولماز فدایی در نمایش ” همیشگی ” ،فریبا خجسته و سمانه نجار در نمایش ” اگری شبی از شب های طهران مسافری” اختصاص یافت.

همچنین جایزه دوم به مبلغ دو میلیون و ۵٠٠ هزار ریال اهدا شد به مریم امیری از نمایش ” جوجه اردک زشت.

نفرات برتر بازیگران آقا در بخش نمایش خیابانی آقایان علی عبدالشاد از نمایش ” ضامن “، جواد رفیعیان ” نمایش مجلس سهراب کشون ” و علیرضا علیرضایی از نمایش ” عتیقه ” مبلغ دو میلیون ریال تعلق گرفت.

در بخش بازیگری آقایان پیشکسوت آقایان حسن یزدانی و بهرام کمیجانی به مبلغ دو میلیون ریال اختصاص یافت.

همچنین جایزه سوم به طور مشترک به ابوالفضل ولی ازنمایش شبهای تهران، سینا فولادی از نمایش آخرین نامه و احسان یحیایی از نمایش آخرین نامه هر کدام مبلغ دو میلیون ریال به همراه لوح سپاس اختصاص یافت.

و جایزه دوم به طور مشترک به علیرضا ندیمی از نمایش شرم،سید سعید شاهچراغ از نمایش شرتل و علیرضا مؤیدی از نمایش آخرین نامه هر کدام به مبلغ دو میلیون و ۵٠٠ هزار ریال به همراه لوح سپاس تعلق گرفت.

گفتنی است: حسین احسان نجات از نمایش شرتل به مبلغ سه میلیون ریال به همراه لوح سپاس نفر اول بازیگری در این جشنواره شد.

برگزیدگان طراحی پوستر و گریم جشنواره تئاتر استان سمنان معرفی شد
برگزیدگان طراحی پوستر و گریم در بیست و هشتمین جشنواره تئاتر صحنه ای و نخستین جشنواره تئاتر خیابانی استان سمنان معرفی شد.

جایزه طراحی پوستر مبلغ دو میلیون ریال به جشنواره جوجه اردک زشت سر کار خانم الهه جعفری تعلق گرفت.

جایزه بهترین طراحی پوستر و بروشور به مبلغ یک میلون ریال به نمایش “شرم ” و جایزه بهترین طراحی گریم به مبلغ یک میلیون ریال به سرکار خانم الهام شهاب ملک اختصاص یافت.

بیست و هشتمین جشنواره تئاتر صحنه ای و نخستین جشنواره تئاتر خیابانی استان سمنان از ٢١ شهریور ماه به مدت چهار روز به میزبانی شهرستان گرمسار برگزار شد.

در این جشنواره بالغ بر ١٧ اثر با یکدیگر به رقابت پرداختند.

درباره بخش تحریریه ویکی سمنان