٣۵٠ ناشر برای حضور در نمایشگاه کتاب استان سمنان ثبت نام کردند

کارشناس مسوول چاپ و نشر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان از ثبت نام ٣۵٠ ناشر کشوری برای حضور در جشنواره کتاب استان سمنان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان، شمس ضحی دوست محمدیان در نشست اتاق فکر شورای فرهنگ عمومی استان سمنان افزود: با توجه به وسعت مکان برگزاری نمایشگاه کمیته ای ناشران را برای حضور در این نمایشگاه تعیین و معرفی می کند.

وی زمان آغاز به کار نمایشگاه کتاب سمنان را بیست و ششم آذر بیان کرد و اظهار داشت: کتاب های ارائه شده در این نمایشگاه با ٣٠ درصد تخفیف عرصه می شود که شامل ٢٠ درصد تخفیف از طریق خرید بن و حداقل ١٠ درصد تخفیف توسط ناشران اعمال می شود.

دوست محمدیان با اشاره به اینکه ادارات و دستگاههای اجرایی برای خرین بن باید از طریق مکاتبه با مدیر اجرایی نمایشگاه اقدام نمایند اظهار داشت: برای سایر افراد با مدرک کارشناسی ۵٠٠ هزار ریال، کارشناسی ارشد ٨٠٠ هزار ریال و دکتری یک میلیون ریال بن با ارائه کارت شناسایی ارائه می شود.

کارشناس مسوول چاپ و نشر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان مکان برپایی این نمایشگاه را سالن ورزشی غدیر سمنان و ساعات بازدید از این نمایشگاه را صبحها از ساعت ٩ تا ١٢:٣٠ و عصرها از ساعت ١۶ تا ٢٠:٣٠ اعلام کرد.

پانزدهمین نمایشگاه کتاب استان سمنان از بیست و ششم آذر تا اول دیماه برپا می شود.

درباره بخش تحریریه ویکی سمنان