سایت‌ ویکی‌‌سمنان‌ چه‌ خدماتی‌ ارائه‌ می‌دهد؟

سایت ویکی‌سمنان اولین و جامع‌ترین سایت شهری سمنان است؛ در این سایت بانک اصناف و مشاغل سمنان، اخبار روز شهر، رویدادها، برنامه‌های روز شهر و آگهی‌‌های استخدام گردآوری شده است، همچنین شما می‌توانید اطلاعاتی در مورد مفاخر و هنرمندان شهر سمنان، تخفیف‌های کسب و کارها، مشاغلی که به تازگی در شهر افتتاح شده‌اند و اطلاعات جامع دیگر مرتبط با سمنان را مشاهده نمایید.

چگونه میتوانم کسب‌وکارم را در سایت ویکی سمنان ثبت کنم؟

ما برای ثبت کسب‌و‌کارها و ارائه خدمات تبلیغات مجازی، طرح‌های مختلف با امکانات متفاوتی را در نظر گرفته‌ایم. با ورود به صفحه ثبت کسب‌و‌کار می‌توانید این طرح‌ها را مشاهده کرده، سپس با توجه به نوع کسب‌و‌کارتان و امکاناتی که هر پکیج دارد، طرح مورد‌نظرتان را انتخاب کنید، بعد از پرداخت هزینه، کارشناسان ما در اسرع وقت برای دریافت اطلاعات با شما تماس خواهند گرفت. در صورتی که نیاز به مشاوره تبلیغاتی دارید، ما با ارائه مشاوره رایگان در کنار شما خواهیم بود.

چگونه می توانم از طریق ویکی سمنان، تخفیف کسب و کار خود را اطلاع رسانی کنم؟

شما می‌توانید اطلاعات مربوط به تخفیف و یا جشنواره فروش خود را با ورود به صفحه ویکی‌آف و سپس کلیک روی دکمه «ثبت تخفیف» برای ما ارسال نمایید. ما به صورت رایگان تخفیف کسب و کار شما را ثبت خواهیم کرد.

برای راه‌اندازی و افتتاح کسب و کارم، ویکی سمنان چه کمکی به من می‌کند؟

ما در بخش ویکی‌نو، کسب‌و‌کارهایی که به تازگی افتتاح شده‌اند را به صورت رایگان ثبت کرده و اطلاع رسانی می‌کنیم، تنها کافیست وارد صفحه‌ی ویکی‌نو شده و از طریق دکمه «درخواست ثبت در ویکی نو» فرم را پر کرده و برای ما ارسال نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت برای دریافت اطلاعات بیشتر با شما تماس بگیرند.

چگونه می‌توانم از طریق سایت ویکی سمنان شغل مناسب پیدا کنم؟

ما در بخش کاریابی، روزانه آگهی‌های استخدام و اطلاعات کارجویان را به صورت رایگان ثبت می‌نماییم. شما می‌توانید با ورود به صفحه «افراد جویای کار در سمنان» و کلیک روی دکمه «فرم مشخصات» رزومه خود را ارسال کنید تا اطلاعات شما در سایت ویکی سمنان درج شده و برای کارفرمایان قابل مشاهده باشد.

آیا می توانم آگهی درخواست نیرو برای کسب و کارم را در سایت ویکی سمنان درج کنم؟

بله، برای ثبت رایگان آگهی جذب نیرو، به صفحه فرصت‌های شغلی مراجعه کرده و با کلیک روی دکمه «فرم مشخصات» اطلاعات و توانمندی‌های نیروی مورد نیاز را ارسال نمایید تا ما آن را ثبت کنیم.

آیا می توانم اطلاعات صفحه کسب و کارم را ویرایش کنم؟

بله، شما میتوانید از طریق یکی از راه‌های ارتباطی تغییرات را به ما اعلام کنید، تا اطلاعات کسب و کارتان را ویرایش کنیم. در صورتی که یکی از طرح‌های تبلیغاتی ما را نیز خریداری کرده باشید، دسترسی به صفحه کسب و کارتان خواهید داشت و می‌توانید شخصا آن را ویرایش کنید.

ویکی‌ چگونه به تبلیغات کسب و کار من در سمنان کمک می‌کند؟

یکی از اهداف اصلی سایت ویکی‌سمنان رونق بخشیدن به کسب و کارها با اجرای تبلیغات موثر و هدفمند برای آنهاست. شما می‌توانید با ورود به صفحه تبلیغات در سمنان با انواع روش‌های تبلیغاتی و مراکز ارائه دهنده خدمات تبلیغاتی آشنا شوید. علاوه بر این می‌توانید از طریق شماره تماس 02333344447 درخواست مشاوره تبلیغاتی داشته باشید.

آیا کسب و کارهای خانگی و مشاغل شخصی هم در سایت ویکی سمنان ثبت می‌شوند؟

بله حتما، بخش مشاغل شخصی/خانگی دقیقا برای افرادی طراحی شده است که در کارگاه‌های کوچک و یا منازل خود محصولی را تولید و ارائه می نمایند. برای ثبت حرفه‌ی خود در این بخش پلن‌های ویژه مشاغل خانگی را در صفحه ثبت کسب‌و‌کار مشاهده نمایید.