جهت ثبت نام در سایت به عنوان شهروند الکترونیک چه اقدامی باید انجام داد؟

در صفحه ی اصلی سایت، سمت چپ بالای صفحه، کلید ثبت نام را انتخاب و پس از مشاهده ی ویدئو راهنما و تکمیل فرم مربوطه، به ویکی سمنان بپیوندید.

با ثبت نام در سایت چه اتفاقی برای من میفتد؟ در واقع چه فایده ای دارد؟

با ثبت نام در سایت ویکی سمنان در قرعه کشی شرکت داده خواهید شد، امکان شرکت در مسابقه ی عکس را خواهید داشت، می توانید به کسب و کارهای ثبت شده در سایت ویکی سمنان امتیاز دهید و نظرات خود را درباره ی این کسب و کارها مطرح کنید و ...

نسخه موبایل ویکی سمنان چگونه است؟

در حال حاضر سایت ویکی سمنان به صورت واکنش گرا (ریسپانسیو) در گوشی های موبایل قابل مشاهده می باشد. در فاز دوم طرح ویکی سمنان، نرم افزار اندرویدی ویکی سمنان قابل استفاده در گوشی های موبایل اندرویدی وارد بازار خواهد شد.

جهت ثبت اطلاعات کسب و کار در سایت ویکی سمنان چگونه باید اقدام کرد؟

ابتدا وارد سایت ویکی سمنان می شوید و در سمت چپ بالای صفحه، کلید ثبت کسب و کار را انتخاب می کنید. سپس با مشاهده ی ویدئو راهنما و تکمیل فرم مربوط به کسب و کار و انتخاب پکیج مورد نظر، کسب و کار خود را ثبت می کنید.

قرعه کشی و اهداء جوایز چه تاریخی انجام می شود؟

به مناسبت افتتاح نسخه ی اصلی سایت جشنواره ای برگزار می گردد که طی آن قرعه کشی صورت گرفته و جوایز به کاربران سایت اهداء خواهد شد.

آیا کسانی که اکنون ثبت نام کنند در قرعه کشی شرکت داده خواهند شد؟

بله؛ تا تاریخ افتتاح نسخه ی اصلی سایت و برگزاری جشنواره (هفته اول مهر ماه)، تمامی کاربرانی که ثبت نام کرده باشند در قرعه کشی شرکت داده خواهند شد.