۶۰ طرح اشتغال‌زا در استان سمنان به تصویب رسید

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار سمنان از تصویب ۶۰ طرح اشتغال‌زا در این استان خبر داد.
به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان، حشمت‌الله عسگری در یکصد و بیست و ششمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان سمنان اظهار داشت: این طرح های اشتغالزا در بخش‌های مختلف صنعتی و کشاورزی است.

وی با اشاره به تعداد طرح‌های اشتغالزا در بخش کشاورزی و صنعت استان سمنان خاطرنشان کرد: در مجموع ۱۲ طرح اشتغالزا در بخش صنعت و ۴۸ طرح نیز در بخش کشاورزی به تصویب اعضای کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان سمنان رسید.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار سمنان با بیان اینکه اجرای این ۱۲ طرح تولیدی در بخش صنعت نیازمند اعطای تسهیلات است افزود: اجرای این طرح‌های اشتغالزا در بخش صنعتی نیازمند ۵۱۴ میلیارد ریال اعتبار است.

عسگری اضافه کرد: با اجرای این طرح‌های صنعتی زمینه اشتغال برای ۱۰۴ نفر در بخش صنعت استان سمنان فراهم می‌شود.

وی با اشاره به تصویب ۴۸ طرح در بخش کشاورزی استان سمنان گفت: اجرای این طرح‌ها نیازمند ۲۲۱ میلیارد و ۸۲ میلیون ریال اعتبار است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار سمنان افزود: با اجرای این طرح‌ها زمینه اشتغال برای ۸۲ نفر در بخش کشاورزی این استان فراهم می‌شود.

به گزارش تسنیم جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان سمنان به ریاست معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار سمنان و با حضور رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان و در استانداری سمنان برگزار شد.