۲۲ نقطه استان سمنان چتر وای فای رایگان نوروزی دارند

سمنان- ایرنا- مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان‌ سمنان گفت: ۲۲ نقطه تعیین شده این استان برای رفاه حال شهروندان زیر چتر وای فای رایگان ویژه عید نوروز ۹۶ قرار می گیرند.

۲۲ نقطه استان سمنان چتر وای فای رایگان نوروزی دارند

مسعود میررضایی روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: ۲۲ نقطه تعیین شده این استان از روز چهارشنبه ۲۵ اسفند ۹۵ تا هفدهم فرودین ۹۶ به مدت ۲۲ روز زیر چتر وای فای رایگان ویژه عید نوروز ۹۶ قرار می گیرند و در اجرای این طرح، برای هر کاربر یک گیگابایت اینترنت رایگان در مبادی ورودی و خروجی شهرها، محل های اسکان مسافران و بوستان های اصلی شهرهای مختلف در نظر گرفته شده است.

وی تصریح کرد: در شهر سمنان مکان هایی مانند مسجد امام خمینی(ره)، مسجد جامع، بوستان ۱۷ شهریور و سیمرغ، در شهر گرمسار نقاطی مانند بوستان های مسافر، هلال احمر و انقلاب، در شهر سرخه بوستان لاسجرد و پلیس راه سرخه، بوستان ورودی آرادان و بوستان ورودی شهمیرزاد از جمله این نقاط هستند.

وی ادامه داد: مجموعه شیخ ابوالحسن خراقانی، پارک آبشار، بلوار مادر، میدان آزادی، کمپ الغدیر، مجموعه تاریخی بسطام در شاهرود، پارک امام رضا(ع) و کاروانسرای میان دشت در میامی، مسجد تاریخانه و پایانه مسافربری در شهر دامغان از دیگر نقاط پوشش اینترنت وای فای رایگان در استان سمنان ویژه نوروز ۹۶ هستند.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان‌ سمنان با بیان این که استفاده از اینترنت رایگان در این ۲۲ نقطه بدون محدویت زمانی و به صورت شبانه روزی است، خاطرنشان کرد: تعدادی از این نقاط برای قرارگرفتن زیر چتر وای فای رایگان به صورت ثابت برای تابستان ۹۶ نیز در دستور کار قرار دارد.

۸۵۵ هزار مشترک فعال تلفن همراه و ۳۰۰ هزار مشترک تلفن ثابت در استان سمنان وجود دارد.

درباره بخش تحریریه ویکی سمنان