۴۸۲ کلاس درس استان سمنان مهیای اسکان مسافران تابستان

مدیرکل آموزش و پرورش استان سمنان با اشاره به نزدیک بودن آغاز سفرهای تابستانی در ایران از تجهیز ۴۸۲ کلاس درس این استان به اسکان مسافران تابستان امسال خبر داد.

محمدرضا جهان در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا-منطقه سمنان، بااعلام این خبر اظهار کرد: ۶۴ مدرسه در شهرستان‌های هشت‌گانه این استان برای اسکان مسافران در نظر گرفته شده است.

وی با بیان اینکه امکان استفاده از این زیرساخت‌ها برای مسافران تابستان و زوار حرم رضوی فراهم شده افزود: امکان اسکان و پذیرش مسافران خانواده بزرگ آموزش و پرورش و همکاران فرهنگی و همچنین مسافران غیرفرهنگی و اقشار مختلف مردم در این مدارس فراهم است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان سمنان از ایجاد ۱۱ پایگاه برای خدمات‌دهی به سفرهای تابستانی در این استان خبرداد و تصریح کرد: مدارسی که برای سفرهای تابستانی در نظر گرفته شدند در سه بخش ویژه، الف و ب خدمات خود را به هم‌وطنان ارائه می‌دهند.

جهان از تجهیز این کلاس‌های درس به امکانات و تجهیزات مناسب خبر داد و گفت: از مجموع ۴۸۲ کلاس درس پیش‌بینی شده برای سفرهای فصل تابستان، ۶۷ کلاس درس در سطح”ویژه” بوده و از امکانات بسیار خوب و بالایی برخوردارند.

وی با بیان اینکه تلاش ما بر این است خدمات کیفی خوبی به مسافران ارائه شود گفت: بیشترین کلاس‌های درس در نظر گرفته شده در سطح”الف” هستند و مسافران می‌توانند از این امکانات بهره‌مند شوند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان سمنان اضافه کرد: از ۴۸۲ کلاس پیش‌بینی شده این استان برای سفرهای تابستانی ۳۸۴ کلاس درس در سطح ” الف”یا درجه یک و ۳۱ کلاس در سطح” ب” تعریف شدند.

این عضو کارگروه سفر استان سمنان از آمادگی اداره کل آموزش و پرورش استان برای خدمات‌دهی به فرهنگیان سراسر کشور در مدارس این استان خبر داد و گفت: تلاش همکاران ما براین است که خدمات درخوری به همه هم‌وطنان و خصوصا همکاران فرهنگی ارائه شود.

درباره بخش تحریریه ویکی سمنان