نمایش 9 از 9 کسب وکار

کشویی فیلترها
تعداد
ترتیب بر اساس
ترتیب
انجام کلیه خدمات تعمیر تلفن های سانترال

تاسیسات دربان، تعمیر انواع تلفنها ی (سانترال) را در سمنان انجام می دهد.

نصب و تعمیر لوازم خانگی و شیر آلات

تعمیرات امیری در سمنان، تعمیر شیر آلات، نصب و تعمیرات انواع لوازم خانگی را در محل انجام می دهد.

لوله کشی، تعویض و تعمیر شیرآلات اهرمی در محل

لوله کشی خدادپور، کلیه امور مربوط به لوله کشی ساختمان را در سمنان انجام می دهد. تعویض و تعمیر شیر آلات اهرمی نیز در محل انجام می شود.

بازکردن لوله و سیفون های پلیکا و پلی اتیلن

تعمیرات آقای یحیایی در سمنان، در زمینه ی بازکردن لوله و سیفون های پلیکا و پلی اتیلن که با گچ و سیمان و موارد سخت دیگر مسدود شده بدون نیاز به تخریب و کنده کاری فعالیت می نماید. از دیگر خدماتی که ارائه می شود، می توان موارد زیر را نام برد: رسوبگیری…

تعمیرات خادم، تعمیر تجهیزات و لوازم گرمایشی و سرمایشی را در سمنان انجام می دهد.

کابل کشی و تعمیر خرابی خطوط تلفن، ریموت و دوربین مدار بسته

نصب و کابل کشی تلفن تیموری در سمنان، تعمیر، نصب و کابل کشی مرکز تلفن پاناسونیک ادارات و شرکت ها و خدمات زیر را ارائه می نماید. رفع خرابی خطوط پاناسونیک نصب و رفع خرابی خطوط تلفن ثابت آپارتمان ها و منازل ویلایی تنظیمات و سیم کشی آنتن تلویزیون رفع…

تعمیر انواع لوازم برقی در محل

تعمیرات سیار نظری در سمنان، کلیه امور تاسیساتی نظیر تعمیرات کولر، پنکه، تلویزیون و … را انجام می دهد. خدمات با کمترین دستمزد انجام می شود.

تعمیر لوازم برقی خانگی و الکترونیکی کامپیوتری

تعمیراتی آقای اشتری در سمنان، تعمیرات کلیه ی لوازم الکترونیکی کامپیوتری و برقی خانگی با بهترین کیفیت و نازل ترین قیمت را انجام می دهد.

تعمیرات لوازم منزل در کوتاهترین زمان در محل

خدمات فنی سهند در سمنان، در زمینه ی تعمیر، خرید و فروش انواع یخچال خانگی و صنعتی، لباسشویی و … در محل فعالیت می کند. تعمیرات در منزل در کوتاهترین زمان انجام می شود.