نمایش 11 از 11 مورد

تعداد:
ترتیب بر اساس:
ترتیب:
  • دستگاه پوز
  • سفارش تلفنی
  • پارکینگ
توزیع انواع آب مقطر و لوازم آزمایشگاهی، صنعتی، تحقیقاتی و پزشکی

تجهیزات آزمایشگاهی، پزشکی رضاطب و صنعت در زمینه توزیع تجهیزات، دستگاه ها، کیت ها و لوازم آزمایشگاهی، صنعتی، تحقیقاتی و پزشکی در سمنان فعالیت می نماید. همچنین این مجموعه تولید کننده انواع آب مقطر در استان سمنان می باشد. رضا طب و صنعت کلیه خدمات زیر…

ارائه انواع کالا و تجهیزات پزشکی تخصصی

تجهیزات پزشکی رازی، ارائه دهنده انواع کالا و تجهیزات پزشکی تخصصی در سمنان است این مجموعه آمادگی همکاری با کلینیک ها و مطب ها را دارد.

ارائه انواع لوازم و تجهیزات پزشکی

مغازه تجهیزات پزشکی نما طب در سمنان ارائه دهنده ی انواع لوازم و تجهیزات پزشکی، تهیه و توزیع لوازم مصرفی، بیمارستانی، زیبایی و ارتوپدی است.

عرضه انواع تجهیزات پزشکی و بیمارستانی

تجهیزات پزشکی نوین طب در سمنان به ارائه انواع لوازم و تجهیزات پزشکی، تهیه و توزیع لوازم مصرفی، بیمارستانی، زیبایی و ارتوپدی می پردازد.

عرضه کننده انواع تجهیزات و لوازم پزشکی

تجهیزات پزشکی اسکان در سمنان، ارائه دهنده ی انواع تجهیزات بیمارستانی، آزمایشگاهی، دندانپزشکی، ارتوپدی، توانبخشی، ورزشی و… می باشد.

عاملیت فروش برندهای آلمانی و تایوانی تجهیزات پزشکی

کالای پزشکی محمد در سمنان عاملیت فروش محصولات beurer آلمان و نمایندگی محصولات hi.tec ، hkhnh و gala تایوان را برعهده دارد.

توزیع وسایل پزشکی، آزمایشگاهی، دندان پزشکی و...

امید طب در سمنان توزیع وسایل پزشکی، آزمایشگاهی، دندان پزشکی، ورزشی-لاغری و … را بر عهده دارد.

ارائه انواع لوازم و دستگاه های پزشکی

کالای پزشکی امیر در سمنان ارائه دهنده انواع لوازم پزشکی می باشد؛ از دیگر لوازمی که در این فروشگاه به فروش می رسد در زیر آمده است: ارتوپدی زنان و زایمان چشمی جراحی رینوپلاستی روپوش پرستاری کفش های طبی دستگاه های فتوتراپی (زردی بچه)

کالای پزشکی بوعلی در سمنان انواع کالاهای پزشکی را توزیع می نماید.

ارائه انواع لوازم پزشکی ارتوپدی ، زنان و زایمان و غیره

شعبه دوم کالای پزشکی امیر سمنان در زمینه ی ارائه ی انواع لوازم پزشکی ارتوپدی، ویژه نوزاد و مادر و غیره فعالیت می نماید. برخی از این کالاها را در ادامه بخوانید: لوازم ارتوپدی لوازم زنان و زایمان دستگاه زردی نوزاد روپوش و کفشهای طبی لوازم دندانپزشکی…