نمایش 10 از 10 کسب وکار

کشویی فیلترها
تعداد
ترتیب بر اساس
ترتیب

Advanced Filters

  • دستگاه پوز
  • سفارش تلفنی
ارائه انواع لوازم پزشکی و خدمات پرستاری

کالای پزشکی امیر، با ۱۵ سال سابقه فعالیت در استان سمنان، در زمینه های مختلف پزشکی آماده ارائه خدمات به همشهریان عزیز می باشد. کالای امیر لوازم مورد نیاز برای جراحی های چشمی، زنان و زایمان، ارتوپدی، جراحی زیبایی، رینوپلاستی و غیره را ارائه می کند.…

ارائه انواع کالا و تجهیزات پزشکی تخصصی

تجهیزات پزشکی رازی، ارائه دهنده انواع کالا و تجهیزات پزشکی تخصصی در سمنان است این مجموعه آمادگی همکاری با کلینیک ها و مطب ها را دارد.

ارائه انواع لوازم و تجهیزات پزشکی

مغازه تجهیزات پزشکی نما طب در سمنان ارائه دهنده ی انواع لوازم و تجهیزات پزشکی، تهیه و توزیع لوازم مصرفی، بیمارستانی، زیبایی و ارتوپدی است.

عرضه انواع تجهیزات پزشکی و بیمارستانی

تجهیزات پزشکی نوین طب در سمنان به ارائه انواع لوازم و تجهیزات پزشکی، تهیه و توزیع لوازم مصرفی، بیمارستانی، زیبایی و ارتوپدی می پردازد.

عرضه کننده انواع تجهیزات و لوازم پزشکی

تجهیزات پزشکی اسکان در سمنان، ارائه دهنده ی انواع تجهیزات بیمارستانی، آزمایشگاهی، دندانپزشکی، ارتوپدی، توانبخشی، ورزشی و… می باشد.

عاملیت فروش برندهای آلمانی و تایوانی تجهیزات پزشکی

کالای پزشکی محمد در سمنان عاملیت فروش محصولات beurer آلمان و نمایندگی محصولات hi.tec ، hkhnh و gala تایوان را برعهده دارد.

توزیع وسایل پزشکی، آزمایشگاهی، دندان پزشکی و...

امید طب در سمنان توزیع وسایل پزشکی، آزمایشگاهی، دندان پزشکی، ورزشی-لاغری و … را بر عهده دارد.

فروش لوازم آزمایشگاهی، تحقیقاتی و پزشکی

تجهیزات آزمایشگاهی، پزشکی رضاطب و صنعت در زمینه توزیع تجهیزات، دستگاه ها، کیت ها و لوازم آزمایشگاهی، صنعتی، تحقیقاتی و پزشکی در سمنان فعالیت می نماید. همچنین این مجموعه تولید کننده انواع آب مقطر در استان سمنان می باشد. رضا طب و صنعت کلیه خدمات زیر…

فروش تجهیزات و دستگاه های آزمایشگاهی و مصرفی پزشکی

شرکت بهینه تأمین آزما کومش (بهتا) به عنوان شرکت تجهیزات آزمایشگاهی و پزشکی با هدف تهیه وتوزیع تجهیزات آزمایشگاهی، تحقیقاتی و کنترل کیفی در راستای تأمین نیازهای صنایع مختلف از قبیل صنایع آموزشی و تحقیقاتی، پزشکی، صنایع غذایی، صنایع شوینده و بهداشتی،…