334 بازدید

در خدمات مژه و میکروبلیدینگ مژده صانعی می توانید انواع خدمات مژه و ابرو مانند لیفت و لمینت، کاشت و میکروبلیدینگ و … را دریافت نمایید.

کاشت و میکروبلیدینگ صانعی در سمنان

در این شیوه از مژه های تک تار استفاده می‌شود. شیوه کار به اینصورت هست که روی یک تار مژه ی فرد، یک تار اکستنشن مژه گذاشته شده، به این صورت حجم اکستنشن مناسب با حجم مژه ی فرد پر می‌شود.

سایز و قد مژه در این شیوه متناسب با فرم چشم و سلیقه‌ی شخصی تغییر می‌کند. از انواع مدل ها می‌توان موارد زیر را نام برد:

  • عروسکی
  • گربه یا سنجابی

به علت رشد مژه‌ها، اکستنشن مژه هر دو الی چهار هفته به ترمیم احتیاج دارد. این شیوه مناسب برای کسانی هست که اکستنشن مژه طبیعی را می‌پسندند.

کاشت مژه کلاسیک یا اکستنشن مژه کلاسیک نوعی اکستنشن مژه است که برای پرپشت نشان دادن مژه به وسیله مژه کار در سالن های زیبایی انجام می‌شود.
انواع اکستنشن مژه در زیر امده است:

  • اکستنشن مژه کلاسیک
  • اکستنشن مژه والیوم روسی (اکستنشن مژه چند بعدی)
  • اکستنشن مژه مگا والیوم

تفاوت اکستنشن مژه کلاسیک و والیوم در چیست؟

اکستنشن مژه در سایزهای مختلف و باتوجه به سلیقه اشخاص انجام می‌شود. در شیوه اکستنشن مژه کلاسیک (تار به تار) حجم اکستنشن باتوجه به پایه مژه مشتری گذاشته می‌شود. اکستنشن مژه کلاسیک بسیار کم پشت است و به ازای هر مژه مشتری اجازه داریم تنها یک تار مژه را یا در کنار مژه قراردهیم. در این مدل اکستنشن مژه از مژه های ضخیم تر استفاده می کنیم.
اکستنشن مژه والیوم از یک تار بیشتر است و باتوجه به پایه مژه مشتری و استقامت مژه تعداد تارها انتخاب می‌شود. از ۲ تار مژه تا ۱۵ تار مژه را روی چشم‌ها قرار می‌دهیم. ضخامت اکستنشن مژه والیوم نسبت به اکستنشن مژه کلاسیک کمتر است.

شیوه اکستنشن مژه مگا والیوم مثل شیوه والیوم می‌باشد ولی تعداد مژه‌ها بیشتر و نازک تر خواهندبود. یعنی روی هر تاره مژه ۷ تا ۹ مژه مصنوعی قرار می‌گرد (۷D تا ۹D). در این نوع اکستنشن، مژه ها پرپشت تر از روش قبلی خواهندبود.

میکروبلیدینگ روشی نیمه دائمی برای طراحی و فرم دهی ابروها است که از طریق قلمی که متشکل از چندین سوزن است، خطوط نازک و باریکی شبیه به تار موهای طبیعی ابرو را با استفاده از رنگدانه ها در نواحی خالی ابرو ایجاد می‌کند. این تکنیک سبب پرتر به نظر رسیدن ابروها می‌شود و زیبایی آن را دو چندان می‌کند.

میکروبلیدینگ ابرو چیست؟
میکروبلیدینگ ابرو اصطلاحی است که این روزها زیاد به گوش می‌رسد. تعداد خانم‌هایی که بخاطر ابروهای کم پشتِ نازک دائم مجبورند از مداد ابرو، ژل یا سایه برای پر کردن ابروهایشان استفاده کنند کم نیست. عده ای هم در سال های گذشته از شیوه های دائمی پرکردن و طراحی ابرو مانند تاتو استفاده نموده اند و از نتیجه، چندان دلِ خوشی ندارند. با اینهمه اگر شما هم از آن گروه خانم‌هایی هستید که با مشکل ابروهای کم حجم و نازک دست به گریبان هستید، به نظر میرسد دیگر وقت آن رسیده که با امتحان یکی از شیوه های جدید پر کردن ابرو چهره ی جدیدی را تجربه کنید
ابروها مهمترین بخش صورت هستند. اگر از ابروهای تان راضی نیستید، شیوه‌های زیادی برای تغییردادن آن‌ها وجود دارد، از جمله ژل ابرو، مداد یا حتی تتو کردن. ولی امروز یک مورد خیلی طبیعی وجوددارد که نتایجی تقریبا دائمی دارد. در این مطلب روش میکروبلیدینگ ابرو microblading را معرفی می‌کنیم که فراتر از نقاشی یا استفاده از مداد است و درست شبیه به موهای واقعی به نظر میرسد .

میکروبلیدینگ روشی نیمه دائمی برای طراحی و فرم‌دهی ابروها است که از طریق قلمی که متشکل از چند سوزن است، خطوط نازک و باریکی مثل به تار موهای طبیعی ابرو را با استفاده از رنگدانه ها در نواحی خالی ابرو ایجاد می‌کند. این روش باعث پرتر به نظر رسیدن ابروها میشود و زیبایی آن را دو چندان میکند.
میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن و تفاوت آنها
میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن که دو روش از هاشور ابرو هستند در فاکتورهای مختلفی با یکدیگر تفاوت دارند. از جمله این فاکتورها میتوان به موارد زیر اشاره نمود .

ابزار مورد استفاده:

میکروبلیدینگ فیبروز بصورت دستی و توسط قلم بلید که ابزاری غیرالکتریکی و بدون موتور است انجام می‌شود. بلید دارای سوزن‌هایی یک بار مصرف در مدل های فلت یا اسلوپ است که فشار دست سوزن ها را بر روی پوست حرکت داده و کار طراحی را انجام می‌دهد. در صورتیکه میکروپیگمنتیشن با استفاده از دستگاه و قلمی دیجیتال و دارای موتور برقی با قابلیت تنظیم دور موتورانجام می‌شود

امکانات:

  • مشاوره رایگان

خدمات مژه و میکروبلیدینگ مژده صانعی را می توانید در سالن زیبایی گلاریس دریافت نمایید.

ساعات کاری

شنبه

11:00-21:00

یکشنبه

11:00-21:00

دوشنبه

11:00-21:00

سه شنبه

11:00-21:00

چهارشنبه

11:00-21:00

پنج شنبه

11:00-21:00

جمعه

11:00-21:00

ساعات پاسخگویی تلفنی

جهت مشاهده نقشه بر روی دگمه کلیک کنید

امکانات و خدمات مفید ما

قابلیت رزرو

مشاوره رایگان

سایر اطلاعات

مدیریت

مژده صانعی

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

کیفیت خدمات یا محصولات
قیمت خدمات یا محصولات
نحوه دریافت
میزان تخصص
تعهد و پاسخگویی

تایید یا عدم تایید نظرات، طبق قوانین و مقررات سایت انجام خواهد شد.

در حال انتشار...
امتیاز و نظر شما با موفقیت ارسال شد
لطفا همه موارد را تکمیل کنید
Captcha check failed