1732 بازدید

کانون فرهنگی آموزش (قلم چی) سمنان

نخبگان کنکور ۱۳۹۸ را در پایین ببینید:

چرا کانون فرهنگی آموزش (قلم‌چی) :

تنها این دلیل کافیست که قلمچی ۲۵ سال نتایج درخشان در کشور و ۲۰ سال نتایج درخشان در سمنان را در کارنامه خود به خوبی درج کرده است.

قبولی های برتر قلم چی در سال ۹۸:

 • ۳۴ قبولی پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی
 • ۵۶ قبولی دانشگاه فرهنگیان
 • ۱۱ قبولی رشته های مهندسی در کلان شهر ها
 • ۱۳ قبولی رشته های علوم انسانی تهران
 • ۷۴ قبولی پیراپزشکی و دامپزشکی
 • ۲۷ قبولی رشته های مهندسی دانشگاه تهران
 • ۹۶ قبولی رشته های مهندسی در سمنان
 • ۴۶ قبولی علوم انسانی در سمنان

از ۲۰ سال گذشته که فعالیت خود را در سمنان آغاز کرده ایم؛ اهداف زیر را برای کانون برگزیده ایم:

 • ارتقای سطح آموزش شهر به کمک مدیران،معلمان مدارس و مشاوران و تیم مجرب کانون
 • ایجاد ابزار لازم برای دانش آموزان و والدین آنها تا خود را بیشتر بشناسند و بهتر محک بزنند.
 • توسعه فضای مناسب برای دانش آموزان موفق و رتبه های برتر تا وارد فضای کار آموزشی شوند و نسل بعدی دانش آموزان را راهنمایی کنند.

در سال ۹۸ شعار «بیست سال بی رقیب» را انتخاب کردیم؛ چرا که از سال ۷۸ که فعالیت خود را در شهر سمنان آغاز کردیم؛ بیشترین مخاطب را داشته ایم و آمار قبولی ما در مدارس خاص و کنکور با اختلاف زیادی از هر موسسه ی دیگری بیشتر بوده است. مایه افتخار است که تا سال ۹۸، ۱۰ رتبه یک رقمی، ۸۷ رتبه دو رقمی و ۵۹۲ رتبه سه رقمی در بین دانش آموزان خود داشته باشیم. همچنین طی تنها شش سال اخیر، تعداد ۱۹۶ نفر از دانش آموزان ما در مدارس سمپاد و ۲۰۱ نفر از دانش آموزان ما در مدارس نمونه دولتی پذیرفته شده اند.

قوی ترین و مجرب ترین
کادرمشاوره ای علمی وآموزشی
سـمـنـان

برای مشاهده اطلاعات کامل در مورد هر مشاور روی نام فرد کلیک کنید.

شهاب عنایتی در قلمچی

محمد کاشفی- قلمچی سمنان

مجید کرمی- کانون قلم چی سمنان

لیلا پیوندی- قلم چی سمنان

button1

button1

button1

button1

برترین های کانون در کنکور ۹۸ را در زیر ببینید:

قلمچی و دانش آموزان دبستانی:

در بخش دبستان فعالیتهای کانون بر ۴ محور عمده تمرکز دارد.

۱-کلاس:

در این بخش با کمک مربیان مجرب و باسابقه به کمک دانش آموزانی می رویم که نیاز به تقویت محتوی کتاب درسی خود دارند.

۲-آزمون:

در مقطع ابتدایی دو نوع آزمون برای دانش آموزان فراهم می شود. نوع اول از دروس مدرسه طرح می شود و هدف از آن تقویت معدل و تسلط روی کتابهای درسی است. نوع دوم که آزمون تیزهوشان نامیده می شود، برای دانش آموزان کوشا طراحی و هدف از آن آمادگی برای آزمون ورودی مدارس خاص است. در این آزمونها، مطالب درسی برای دانش آموزان مرحله به مرحله و همراه با درس مدرسه پیش می رود و با مرورهای کافی دانش آموزان را برای آزمون مدارس خاص آماده می کند. از سال ۹۶ بودجه بندی آزمون ورودی مدارس تیزهوشان تغییر کرده است و آزمونهای کانون با این تغییر هماهنگ هستند به گونه ای که بخش دوم دفترچه مربوط به استعداد تحلیلی است.

۳-پانسیون ابتدایی:

در مقاطع خاص مثل زمان امتحانات، برای راحتی بیشتر خانواده ها و امکان رفع اشکال دانش آموزان پانسیون ابتدایی کانون فعال می شود و دانش آموزان ضمن شرکت در آن می توانند از فضا و امکان رفع اشکال توسط معلمان بهره ببرند.

۴- مدرسه هوش:

با تغییر مواد امتحانی آزمون ورودی مدارس تیزهوشان به «سوالات هوش» از سال ۹۶، همایشهایی برای آموزش شکلهای مختلف هوش از قبیل هوش کلامی، هوش تحلیلی، هوش فضایی و … برگزار گردید که با استقبال بی سابقه دانش آموزان و خانواده ها مواجه شد. این همایش توسط معلمین مجرب هوش کشوری برگزار گردید. همچنین آزمونهای آنلاین ویژه آموزش هوش برگزار می گردد و پس از آن کلاس آنلاین رفع اشکال و پاسخ تشریحی ارائه می گردد. برای اطلاع بیشتر از خدمات کانون در مقطع ابتدایی به دفتر موسسه مراجعه کنید.

فعالیت های کانون فرهنگی آموزش (قلم چی ) در سمنان:

فعالیت های ما در کانون بر ۵ بخش عمده متمرکز است.

۱-آزمون و پشتیبانی:

در این بخش با برگزاری آزمونهای سراسری کانون فرهنگی آموزش (قلم چی) به دانش آموزان کمک می کنیم تا خود را با بزرگترین جامعه آماری آموزشی کشور، در هر مقطعی، بسنجند. طبـق آخرین تحـقیقاتی که در زمیـنه آموزش انجام شده است، فـراهم کردن «بـازخورد» موثرترین و کم هزینه ترین روش برای ارتقای سطح علمی دانش آموزان است. آزمونهای قلم چی به طور منظم و با فاصله دقیق و حساب شده، با ارائه ۸نوع کارنامه،این بازخوردرا برای دانش آموزان فراهم می کند و با نشان دادن نقاط قوت و ضعف به دانش آموز کمک می کند تا گامهای بعدی آموزشی خود را برنامه ریزی کند. دانش آموزان در این راه تنها نیستند.
«پشتیبان آزمون» برای اولین بار در دنیا، در آزمون های کانون شکل گرفته است، تا هر دانش آموز در کنار آزمون حضور یک فرد موثر و پیگیر آموزشی را احساس نماید. برای دانش آموزان جلسات فردی و گروهی پشتیبانی برگزار می کنیم و دانش آموزان علاقه مند می توانند؛ از خدمات پشتیبانی ویژه و مشاوره بهره ببرند.
آزمونهای قلم چی چه در سطح شهر سمنان و چه در سطح ملی همیشه مورد اعتماد دانش آموزان موفق و کوشا بوده است. به طوری که در سال های گذشته اکثر قریب به اتفاق رتبه های برتر سمنان فقط از آزمونهای قلم‌چی استفاده می کردند. در این صفحات بخشی از آلبوم افتخارات ما را در سال های اخیر را مشاهده می کنید.
آنچه کانون را در برگزاری آزمون از دیگر موسسات ممتاز می کند، ارائه تکنیکها و روشهای از پیش امتحان شده و موثر نظرخواهی و پیگیری، ارائه جزوه هوشمند، آزمونهای شبیه ساز امتحان نهایی و سنجش آماری و ارائه تجربه جمعی باقی داوطلبان است. همچنین کانون با تجربه خلاق خود، روز به روز، فهرست خدمات منحصر به فرد خود را طولانی تر می کند.
در حال حاضر در ۱۲ مقطع (دوم ابتدایی تا دوازدهم و نظام قدیم) و همه ی رشته ها (نظری و هنرستان) در ۴ حوزه در سمنان و ۲ حوزه در مهدیشهر آزمون برگزار می شود. این خدمات تنها در آزمونهای کانون فرهنگی آموزش (قلم چی) ارائه می شود.

۲-کلاس:

آموزشگاه های پسرانه ی آموزگار و دخترانه ی آزمون از اولین آموزشگاه های علمی آزاد شهر سمنان در برگزاری کلاس های رفع اشکال، تقویتی از ابتدایی تا دبیرستان و آمادگی کنکور (نظری و فنی) بوده است. همچنین دوره های مختلف هوش و کلاس آمادگی ورودی مدارس تیزهوشان در طول سال برگزار می شود. همایش های جمع بندی دروس برای امتحانات آخر فصل و کنکور نیز در این آموزشگاه ها برگزار می گردد.
افتخارمان این است که کادر مجربی از معلمین برتر بومی و کشوری و همچنین رتبه های برتر سالهای گذشته داریم و به دانش آموزان سخت کوش استان در این زمینه خدمات زیادی ارائه کرده ایم و به دانش آموزان همه پایه ها، که به هر دلیل یادگیری ناقص داشته اند، پیشنهاد می کنیم از تجربه ی ما و کادر مجربمان بهره ببرند. جهت اطلاع از نحوه استفاده یک جلسه رایگان از کلاسها به دفتر کانون مراجعه کنید.

در این بخش برای دانش آموزان علاقه مند یک مشاور تعیین می شود و مشاوران با برنامه ریزی دقیق و پیگیری همراه قدم به قدم دانش آموزان خواهند بود. در بخش مشاوره به دانش آموزانی کمک می کنیم که

 • معتقدند نتیجه ای که می گیرند، متناسب تلاش آنها نیست.
 • نیاز به پیگیری و ارائه گزارش مداوم دارند.
 • احساس سردرگمی دارند و به یک متخصص امر جهت پاسخگویی به سوالاتشان نیاز دارند.
 • نیاز به برنامه ریزی شخصی دارند.
 • علاقه مند به پیشرفت هستند، اما راهش را نمی دانند.
 • در یافتن نقاط ضعف و راهکارهای مرتفع کردن آنها، نیاز به کمک دارند.

از میان دانش آموزان تراز برتر و موفق سال گذشته ۱۰۰ درصد از مشاوره یا پشتیبانی کادر مجرب ما استفاده می کردند و تراز ۸۹ درصد از دانش آموزانی که مشاوره داشتند، در طی این زمان رشد داشته است. آنچه ما را از باقی موسسات ممتاز می کند؛ آموزش مداوم مشاوران، دسترسی به آمار سالهای گذشته تراز برترها، کلکسیون روشهای دانش آموزان موفق، کادر مجرب (۱۱ نفر دانشجوی گروه پزشکی یا دکتری تخصصی) و تجربه بالا (تا ۲۰ سال تجربه کار آموزشی و مشاوره ای) است. برای آشنایی با کادر مشاوره ای به دفتر کانون مراجعه کنید.

۳-کتاب:

کانون فرهنگی آموزش از پیشتازان عرصه کتابهای کمک آموزشی است و طی ۲۵ سال گذشته عناوین زیادی چون «کتابهای طبقه بندی» یا «کتابهای پیمانه ای» و عناوین دیگری را ابداع کرده است. تنوع زیاد کتابهای کانون مثل کتابهای آبی، سه سطحی، زرد، پرتکرار امتحانی، سبز، مجموعه دروس، کتاب های جمع بندی (نوروز، تابستان و …)، اشتباهات متداول، کتاب کار، کتاب برگزیده، استعداد تحلیلی و … همواره کانون را در زمره ناشران ممتاز کشور قرار داده است. برای آشنایی بیشتر با این کتابها و موارد استفاده آنها می توانید از مشاوره رایگان کتاب در نمایندگی بهره ببرید.

۴-پانسیون مطالعاتی قلم چی در سمنان:

برای دانش آموزانی که محیط حرفه ای برای مطالعه ندارند، با کمک ناظران و یک برنامه ریزی دقیق فضای مطالعه حرفه ای ایجاد کرده ایم. استفاده از این خدمات کانون را به دانش آموزان زیر توصیه می کنیم:
۱- دانش آموزانی که در منزل خود نمی توانند مطالعه کنند.
۲- دانش آموزانی که در اثر «فشار جمع» مطالعه بیشتر و متمرکزتری دارند.
۳- دانش آموزانی که به عوامل حواس پرتی مثل موبایل و تلویزیون توان « نه گفتن » ندارند.
۴- دانش آموزانی که باید به مطالعه پشت میز عادت کنند.
۵- دانش آموزانی که دوست دارند در ساعتهای استراحت با دوستان خود رفع اشکال کنند اما فضای این کار را ندارند.
۶- در تعطیلات هم پانسیون مشغول به کار است.
۷- فراهم بودن فضای باز جهت مطالعه با سایه بان، بوفه، فضای مربوط به کلاسهای خصوصی

ساعات کاری

شنبه

8:30-13:30

یکشنبه

8:30-13:30

دوشنبه

8:30-13:30

سه شنبه

8:30-13:30

چهارشنبه

8:30-13:30

پنج شنبه

8:30-13:30

جمعه

تعطیل

بعدازظهرها از ساعت 16:00 الی 20:00 پاسخگوی مراجعه کنندگان عزیز هستیم.

اطلاعات تماس

آدرس:

ایران- سمنان- بلوار قائم- کوچه شهید فخار- جنب روسری گندم

سایر اطلاعات

مدیریت

آقای عنایتی

جهت مشاهده نقشه بر روی دگمه کلیک کنید

امکانات و خدمات مفید ما

پشتیبانی

دستگاه پوز

ارسال دیدگاه

امتیاز شما

رفتار کارکنان
کیفیت خدمات یا محصولات
قیمت خدمات یا محصولات
محیط و مکان
نوآوری در خدمات یا محصولات

تایید یا عدم تایید نظرات، طبق قوانین و مقررات سایت انجام خواهد شد.

برای ارسال امتیاز لطفا وارد شوید
در حال انتشار...
امتیاز و نظر شما با موفقیت ارسال شد
لطفا همه موارد را تکمیل کنید
Captcha check failed
رحیمیان خرداد ۲۰, ۱۳۹۷ ۴:۱۵ ب.ظ
رفتار کارکنان
کیفیت خدمات یا محصولات
قیمت خدمات یا محصولات
محیط و مکان
نوآوری در خدمات یا محصولات

یه زمانی تنها موسسه کنکور سمنان بود