نمایش 20 از 47 کسب وکار

کشویی فیلترها
تعداد
ترتیب بر اساس
ترتیب

Advanced Filters

 • تحویل در محل
 • تعویض
 • خدمات پس از فروش
 • دستگاه پوز
 • دستگاه پوز سیار
 • سفارش تلفنی
 • مشاوره رایگان
 • نصب در محل
 • پرداخت آنلاین
 • گارانتی
 • wifi رایگان
عرضه انواع بستنی سنتی و میوه ای، فالوده، آبمیوه و آیس نعمت

تغییر ادرس در آذر ۱۴۰۰

ارائه انواع کباب، جگر و دل گوسفند و گوساله

جگرکی نمونه در سمنان انواع کباب، جگر و قلوه گوسفندی و گوساله را ارائه می نماید. برخی از غداهای ارائه شده در این مجموعه عبارتند از: کوبیده، جوجه کباب، کتف، بال و چنجه دل گوسفندی، جگر گوسفندی، قلوه گوسفندی و دمبه دل گوساله، جگر گوساله، قلوه گوساله و…

تنظیم و تعمیر دستگاه موتور انژکتوری

خدمات فنی سورن در سمنان به تنظیم و تعمیر دستگاه موتورهای انژکتوری می پردازد.

ارائه لوزم یدکی خودرو

مغازه لوازم یدکی برند در سمنان ارائه دهنده انواع لوازم یدکی اتومبیل می باشد.

انجام اصلاح، فرم دهی و کوتاهی موی آقایان

پیرایش وارش در سمنان خدمات مربوط به اصلاح، فرم دهی، کوتاهی و شستشوی موی آقایان را انجام می دهد.

عرضه ی انواع کباب، قلوه، دل، جگر و غیره

انواع کباب کوبیده، جوجه کباب، بال کبابی، دل، جگر، قلوه (فقط گوسفندی)، چنجه با فیله ی گوسفندی و … در کبابی علیرضایی سمنان ارائه می گردد .

فروش یراق آلات کابینت، هود، سینک و غیره

فروشگاه یراق آلات تک در سمنان، به عرضه انواع یراق آلات کابینتی، هود، سینک، گاز روکابینتی و … با کیفیت و قیمتی مناسب می پردازد.

معرفی خدمات پستی: شبکه متمرکز تبلیغات تلویزیونی در دفاتر پستی،سرویس کرایه در مقصد، سرویس کارت پستال الکترونیکی، سرویس توزیع در زمان مشخص (TLS)، سرویس باجه های ارایه دهنده خدمات الکترونیکی مبتنی بر اینترنت (پست نت)، سرویس ارایه خدمات مالی در باجه…

با توجه به سابقه درخشان فعالیت‌های پزشکی در کشور ما به ویژه در میان کشورهای منطقه، به کارگیری روش‌های نوین درمانی و استفاده از علوم روز دنیا به منظور درمان بیماران، همواره مورد توجه پزشکان ایرانی قرار داشت؛ و پر واضح است که طب انتقال خون و به عبارتی…

بانک ملت شعبه امام رضا در سمنان، یکی از شعب بانک ملت سمنان است، بانک ملت شرکت خدمات مالی و بانکداری ایرانیست که با ۱۴۴۸ شعبه (تا سال ۱۳۹۹) در سراسر ایران فعالیت می‌نماید. برای دریافت خدمات بانک ملت که در ادامه آمده است روش های غیر حضوری زیادی مثل…

بانک سپه نخستین بانک ایرانی است، که در حال حاضر، سهام آن بطور کامل، در اختیار دولت ایران قرار دارد.

بانک تجارت، شرکت خدمات مالی و بانکداری ایرانی است، که هم‌اکنون پس از بانک ملی ایران، بانک ملت، بانک مسکن، بانک پارسیان و بانک صادرات ایران، در رتبه ششم، از بزرگترین بانک‌های ایران قرار دارد.

بانک کشاورزی، بانک دولتی ایرانی است، که ادارات مرکزی و سرپرستی آن، در تهران قرار دارند و دارای قریب ۲٫۰۰۰ شعبه در سایر شهرهای ایران می‌باشد.

لاستیک فروشی و باطری سازی

لاستیک فروشی کویر در سمنان عرضه کننده انواع لاستیک می باشد. همچنین این مغازه باطری سازی را هم انجام می دهد.

تعویض روغن،باطری سازی، تنظیم گاز کولر

اتوسرویس کویر در سمنان ارائه دهنده خدمات زیر است: تعویض روغن باطری سازی تنظیم گاز کولر

بانک ایران زمین بانک ایرانی است که در اسفند ۱۳۸۹، با ارتقای مؤسسه مالی و اعتباری مولی الموحدین به بانک تأسیس شد. سهام این بانک در سال ۱۳۹۰ در بازار بورس اوراق بهادار تهران عرضه شد.

موسسه اعتباری توسعه به عنوان نخستین بنگاه خصوصی ارائه دهنده خدمات مالی پس از انقلاب اسلامی ایران، در ۱۵ شهریور ماه سال ۱۳۷۶ تاسیس شد.