نمایش 11 از 11 کسب وکار

کشویی فیلترها
تعداد
ترتیب بر اساس
ترتیب

Advanced Filters

  • دستگاه پوز
  • پارکینگ

بانک ملت شعبه شهرک صنعتی تبدیل به باجه شده و زیر نظر بانک ملت شعبه شهید بهشتی سمنان اداره می شود. برای دریافت خدمات بانک ملت که در ادامه آمده است روش های غیر حضوری زیادی مثل استفاده از سامانه اینترنت بانک ملت و همراه بانک ملت وجود دارد. اپلیکیشن…

بانک تجارت، شرکت خدمات مالی و بانکداری ایرانی است، که هم‌اکنون پس از بانک ملی ایران، بانک ملت، بانک مسکن، بانک پارسیان و بانک صادرات ایران، در رتبه ششم، از بزرگترین بانک‌های ایران قرار دارد.

دارای استخر سرپوشیده عمومی و درمانی ، سونای خشک و بخار، جکوزی و ... ویژه آقایان

استخر شهرک صنعتی سمنان دارای استخر سرپوشیده عمومی و درمانی، سونای سنگی، سونای خشک و بخار، جکوزی و … می باشد. این مجموعه مخصوص آقایان بوده و آماده ارائه سانس های خصوصی به ارگان ها و اشخاص با قیمتی مناسب می باشد. برنامه زمان بندی سانس هااستخر…

دنیای کاشی، سرامیک و سنگ کومش در سمنان،در زمینه ی فروش سنگ، سرامیک، کاشی و نیز در و پنجره، شیرآلات و مصالح ساختمانی فعالیت می نماید.

شرکت مهندسی ساختمانی-صنعتی فرجام سازه سمنان در زمینه ساخت انواع سازه های فلزی ساختمانی و صنعتی (پیچ و مهره ای، جوشی، سوله، ساختمانی، پل، پالایشگاهی و …) فعالیت دارد.

شرکت همگرایان تولید (کپکو) در سال ۱۳۸۲ در سمنان، با هدف تولید محصولات پلیمری و شیمیایی در صنعت ساختمان و بتن تاسیس گردید. در این راستا شرکت کپکو در زمینه ی افزودنی های بتن، مواد شیمیایی صنعت ساختمان، نوارهای آب بند پلیمری و اسپیسرهای پلاستیکی به…

تولید و طراحی انواع بالابر خانگی و صنعتی

آریا بالابر در سمنان، طراح و تولیدکننده انواع بالابر ویژه رستوران، منازل و کارگاه ها بدون محدودیت و حمل کالا در کمترین فضا است. این مجموعه موارد زیر را نیز ارائه و نصب می نماید: غذابر، مصالح بر و جرثقیل های سقفی پارکینگ طبقاتی و معلق خودروبر و…

تولید و توزیع انواع شیشه، لمینت، فتولمینت، سندبلاست و غیره

شرکت نگین سدان شرق در سمنان، تولید کننده و عرضه کننده انواع مختلف شیشه سکوریت، شیشه های دو جداره، لمینت، فتولمینت، سندبلاست و چاپ شیشه است.

شرکت گچ پردیسان در سمنان، در زمینه ی فروش انواع گچ فعالیت می نماید.

شرکت پنجاب الکتریک سمنان، در زمینه ی فروش انواع کابل افشان، جوش، بالابر و سیم های افشان، مفتولی و تایلونی فعالیت می نماید.

دفتر پیشخوان خدمات الکترونیک دولت شهرک صنعتی سمنان، در زمینه ی ارائه ی خدمات پستی، خدمات مالیاتی و صدور تاییدیه تحصیلی فعالیت می نماید.