شروع: دی ۳۰, ۱۳۹۷
۱۲:۰۰ ق.ظ
پایان: بهمن ۲۸, ۱۳۹۷
۶:۰۰ ب.ظ

مکان رویداد

ایران- سمنان- جهادیه- جنب پارک- سالن چند منظوره صالحین

طول و عرض جغرافیایی: 35.58524, 53.393525

134 بازدید

اولین دوره مسابقه نقاشی استانی، با عنوان نگاره های انقلاب، به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، ویژه دانش آموزان ۶ تا ۱۲ سال با موضوع نقش امام خمینی در پیروزی انقلاب اسلامی، نقش زن در پیروزی انقلاب اسلامی، ایثار و شهادت در ۸ سال دفاع مقدس، اخلاق و جوانمردی در نوجوان ۱۳ ساله شهید فهمیده، اخلاق اجتماعی در جامعه اسلامی (پاکیزگی در شهر، احترام به بزگتر ها، رعایت حقوق دیگران) و نقش وحدت، همدلی و مشارکت اجتماعی در پیروزی انقلاب اسلامی در تاریخ ۲۴ و ۲۵ بهمن ماه ۱۳۹۷، ساعت ۱۵:۰۰ الی ۱۸:۰۰ در سالن چند منظوره صالحین جهادیه برگزار می شود.
برای تحویل آثار تا تاریخ ۵ بهمن ماه ۱۳۹۷ فرصت دارید. مراسم اختتامیه و اهدای جوایز در تاریخ ۲۸ بهمن ماه ۱۳۹۷، از ساعت ۱۶:۰۰ برگزار خواهد شد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدی زیر پیام ارسال فرمایید.

  • آی دی: ghomes_sport@
  • مکان: ایران، سمنان، جهادیه، جنب پارک، سالن چند منظوره صالحین

این برنامه با همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان، دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری سمنان، سازمان بسیج ورزشکاران استان سمنان، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان، انجمن جوانه های امید قومس و اداره کل آموزش و پرورش استان سمنان ترتیب داده شده است.

مبالغ و بلیط ها
رایگان
0٫00

برگزار کننده

اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان

اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان تمام هیات های ورزشی در حال فعالیت در استان را زیر نظر دارد. شهرهای استان سمنان که اداره کل ورزش…
تلفن:
آدرس ایمیل: