تصادف اتوبوس حامل زائران عراقی در سمنان

رئیس پلیس راه استان سمنان از تصادف شدید یک دستگاه اتوبوس حامل زائران عراقی در نزدیکی سمنان خبر داد و گفت: در این حادثه یک مسافر عراقی کشته شد.
سرهنگ تقی کبیری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در سمنان، اظهار داشت: این حادثه در ساعت ۳۰ دقیقه بامداد رخ داد و یک دستگاه اتوبوس حامل زائران عراقی در جاده دامغان سمنان و در ۸ کیلومتری سمنان و در سرازیری کوهپایه دچار سانحه شد.

وی با اشاره به نحوه وقوع حادثه خاطرنشان کرد: اتوبوس اسکانیا حامل زائران عراقی از عقب به پشت یک تریلی هوو برخورد کرد که سبب کشته شدن یک زائر عراقی شد.

رئیس پلیس راه استان سمنان افزود: اتوبوس حامل زائران عراقی از مشهد مقدس عازم شهر قم بود که دچار سانحه شد.

سرهنگ کبیری اضافه کرد: این اتوبوس اسکانیا حامل ۲۶ مسافر عراقی بود که در اثر برخورد با تریلی هوو یک عراقی کشته و ۲۰ نفر نیز مصدوم شدند.

وی با بیان اینکه مصدومان این حادثه به بیمارستان کوثر سمنان انتقال داده شدند تصریح کرد: ۱۵ نفر از این مسافران به صورت سرپایی مداوا و ۵ نفر نیز در بیمارستان بستری شدند.

رئیس پلیس راه استان سمنان علت وقوع این حادثه را بی توجهی راننده به جلو در اثر خستگی و خواب‌آلودگی اعلام کرد.

به گزارش تسنیم سرهنگ کبیری رئیس پلیس راه استان سمنان بلافاصله پس از اطلاع از وقوع حادثه در صحنه تصادف حاضر شد.
ئیس پلیس راه استان سمنان و تعدادی از فرماندهان انتظامی استان نیز امروز با حضور در بیمارستان کوثر سمنان به عیادت زائران عراقی بستری شده در بیمارستان رفتند و از نزدیک مشکلات آنان را بررسی کردند.