تمام بخاری‌های نفتی از مدارس استان سمنان جمع‌آوری شد‌

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس ‌سمنان با اشاره ادامه اجرای طرح استانداردسازی سیستم‌های گرمایشی مدارس ‌گفت: ‌تمام بخاری‌های نفتی از مدارس استان ‌جمع‌آوری‌ شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان، ابوالفضل دربانی عصر امروز در آیین افتتاح مدرسه ۹ کلاسه شاهد سمنان اظهار داشت: طرح استانداردسازی سیستم‌های گرمایشی مدارس استان سمنان از چند سال قبل آغازشده بود که تا به امروز بخش اعظمی از آن بر اساس اعلام نیاز اداره کل آموزش‌وپرورش استان سمنان انجام‌شده است.

وی با اشاره به اینکه امروز با اجرای این طرح هیچ بخاری‌های نفتی در مدارس استان سمنان وجود ندارد از ادامه اجرای این طرح در مدارس استان سمنان تا تحقق کامل استانداردسازی سیستم‌های گرمایشی آن خبر داد.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان سمنان با اشاره به اینکه مدرسه ۹ کلاسه شاهد سمنان از مدرن‌ترین مدارس کشور است تصریح کرد: این مدرسه با بهترین امکانات و با استفاده از علم روز دنیا ساخته‌شده است.

به گفته دربانی کار احداث این مدرسه ۹ کلاسه خیر ساز از سال ۱۳۸۳ آغازشده و برای تکمیل آن درمجموع ۹ میلیارد و ۱۲۷ میلیون ریال هزینه شده است.

وی با بیان اینکه ظرفیت مدرسه ۹ کلاسه شاهد سمنان درمجموع ۱۸۰ دانش‌آموز است گفت: این مدرسه در زمینی به مساحت یک هزار و ۵۷۸ مترمربع و با زیربنای یک هزار و ۲۸۵ مترمربع بناشده است.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان سمنان عنوان کرد: مدرسه ۹ کلاسه شاهد سمنان یکی از ایمن‌ترین مدارس استان سمنان است که امروز به بهره‌برداری رسیده است.

درباره بخش تحریریه ویکی سمنان