جشنواره همت در سمنان برگزار می‌شود

مسوول دبیرخانه کانون ‌ های فرهنگی هنری مساجد استان سمنان، پایان دیماه را آخرین فرصت برای شرکت و ارسال آثار به جشنواره همت در این استان بیان کرد و گفت: جشنواره همت در سمنان برگزار می‌شود

به گزارش ایسنا-منطقه سمنان، حجت الاسلام محمدرضا حدادیان گفت: جشنواره همت با هدف حمایت از تولیدات فرهنگی، هنری و رسانه ای کانون های فرهنگی هنری مساجد استان سمنان برگزار می‌شود.

وی افزود: قصه گویی، داستان، شعر، قرآن، نماز، نیایش، مکبران مسجد، پژوهش و مقاله، عکس، خوشنویسی، پوستر، نقاشی، کاریکاتور، سرود، نمایش، شبکه های مجازی، نرم افزار و وبلاگ و من خبرنگار مسجدم از رشته‌های جشنواره همت اعلام شده است .

حدادیان اظهار داشت: ٩ کانون فرهنگی هنری مساجد در استان به عنوان کانون مجری در برگزاری این جشنواره با دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان سمنان همکاری می کنند .

مسوول دبیرخانه کانون هایفرهنگی هنری مساجد استان سمنان، آشنایی کانون‌های فرهنگی و هنری از توانمندیها، دستاوردها و تجربیات موفق یکدیگر با هدف ایجاد تعامل، هم‌افزایی و ارتقای کیفی فعالیت‌ها، ظرفیت سنجی و حمایت از شبکه نخبگان، فعالان، هنرمندان، صاحبان ایده‌های برتر، آثار و تولیدات برجسته کانون‌های فرهنگی هنری مساجد، مستندسازی تجربیات و ارایه الگوهای مناسب، معرفی نوآوری‌ها و فعالیت‌های تأثیرگذار علمی، فرهنگی و هنری و …. مساجد را از اهداف این جشنواره برشمرد