جشن تولد «محمد علیزاده» در حاشیه کنسرت سمنان /گزارش تصویری

موسیقی ما – این روزها «محمد علیزاده» مشغول برگزاری تور کنسرت‌هایش در نقاط مختلف ایران است و او در جدیدترین مقصد خود به حاشیه کویر ایران سفر کرد. شهر «سمنان» جدیدترین مقصد این خواننده بود و او برای اولین‌بار کنسرتش در این شهر را روی صحنه برد. سالن «هلال احمر» میعادگاه دیدار محمد علیزاده و دوستدارانش بود و مخاطبانش یک میزبانی تمام و کمال از این خواننده به عمل آوردند. چون کنسرت‌های او در سمنان با سالروز تولد ۳۵ سالگی‌اش مقارن شده بود و به همین دلیل اجراهایش حال و هوای متفاوتی داشت. از یک سو به دلیل تقارن کنسرت‌ها با تولد علیزاده در سالن اتفاقات جالبی رخ داد. از سویی دیگر به دلیل اتمام تمامی ۱۸۰۰ بلیت این کنسرت در مدت کمتر از دو روز، خیلی‌ها بیرون سالن منتظر بودند تا بلکه بتوانند راهی به داخل برای تماشای برنامه پیدا کنند.

اولین شب کنسرت‌های محمد علیزاده ۲۳ دی‌ و دقیقاً در روز تولدش برگزار شد و پس از اتمام هر سانس جمعیتی زیادی در جلوی بک‌استیج سالن تجمع می‌کردند. هواداران این خواننده با تعداد زیادی دسته گل و هدایا تولدش را تبریک می‌گفتند. همچنین در طول برنامه هم یک دختر خردسال با هدیه‌اش روی صحنه آمد و به محمد علیزاده تبریک گفت. این اتفاق، تشویق‌های زیاد حضار و همچنین توجه دوربین‌های عکاسان در سالن را به دنبال داشت. پس از اتمام سانس دوم کنسرت جمع زیادی از طرفداران محمد علیزاده خودشان را به هتل محل اقامت این خواننده و گروهش رسانده بودند.

محمد علیزاده و نوازندگان ارکسترش به رهبری «امیرحسین اویسی» در این برنامه منتخبی از قطعات آلبوم «دلت با منه» و تک‌آهنگ‌های خاطره‌انگیز و همچنین قطعه «عشقم این روزا» از آلبوم «گفتم نرو» را اجرا کردند. علی شهبازی (نوازنده گیتار الکتریک و گیتار اسپانیش)، محمد شعبانی (نوازنده پرکاشن)، اشکان موسوی (نوازنده ویولن)، ایمان ذاکری (نوازنده درامز)، بهمن میرزازاده (نوازنده بوزوکی و گیتار)، اشکان صدیق‌آذر (لانچ پد)، داود اریکه (نوازنده فلوت و ساکسفون) و علی پورنگهبان (گیتاربیس) اعضای ارکستر محمد علیزاده بودند. هومن و هورنگ حیات داوودی تیم نورپرداز این برنامه بودند و داریوش اسدالله‌پور هم وظیفه صدابرداری را بر عهده داشت.

اعضای گروه این خواننده در هنگام ورود به هتل با جمع حدوداً ۲۰۰ نفره‌ای مواجه شدند که جلوی در ورودی تجمع کرده بودند و تقاضای ثبت عکس یادگاری با خواننده محبوبشان را داشتند. در ابتدا این زمزمه وجود داشت که به دلیل خستگی گروه و همچنین تعداد زیاد نفرات امکان حضور آنها در داخل هتل وجود ندارد. اما محمد علیزاده با وجود سپری‌شدن چند ساعت، با تک تک دوستدارانش عکس گرفت. آنها پس ورود به داخل هتل و ثبت عکس یادگاری، هدایای تولدشان را به علیزاده تقدیم می‌کردند و از در دیگری خارج می‌شدند. محمد علیزاده سپس رو به روی دوربین «سعید عبداللهی» قرار گرفت و ضمن صحبت کوتاهی با دوستدارانش در قالب یک پیام ویدئویی، کیک تولد خود را جلوی دوربین سایت «موسیقی ما» برید. کیکی که بخشی از آن تصویر خودش و بخشی از آن تصویر دوران کودکی‌اش بود!

آلبوم «گفتم نرو» با صدای محمد علیزاده هم روز ۲۶ دی‌ماه به تهیه‌کنندگی شرکت «ایران گام » به مدیریت «صدرالدین حسین‌خانی» در بازار منتشر می‌شود. نکته حائز اهمیت آلبوم جدید علیزاده هم این است که از مدتی قبل پیش‌فروش این اثر در سایت «بیپ‌تونز» شروع شده و اکنون در صدر جدول پرفروش‌ترین آثار پاپ قرار دارد. این در حالی‌ است که معمولاً آلبوم‌ها معمولاً پس از انتشار به جدول پرفروش‌ترین‌ها راه پیدا می‌کنند و این اتفاق باعث پیش‌بینی فروش بالایی برای آلبوم محمد علیزاده شده است.

درباره بخش تحریریه ویکی سمنان