سوسوی چراغ امید در کرونایی‌ترین نقطه سمنان

دکتر معماریان، مدیر عامل مرکز آموزشی، پژوهشی و درمان کوثر سمنان از برپایی جشن تولد برای زن ۶۶ ساله بستری در بخش ICU بیمارستان کوثر سمنان خبر داد.

دکتر معماریان با تمجید از روحیه بالای پرستاران و پزشکان این بیمارستان اظهار کرد: پرستاران فداکار و با نشاط بخش ICU کرونای مرکز آموزشی، پژوهشی و درمان کوثر سمنان، برای این بیمار ۶۶ ساله جشن تولد گرفتند.
وی با اشاره به سرزندگی و نشاط موجود در بین کادر درمان خاطرنشان کرد: علی‌رغم خستگی روحی و جسمی کادر درمان و با وجود این که ماه‌هاست کادر درمانی بیمارستان کوثر سمنان درگیر درمان بیماران مبتلا به کرونا ویروس هستند اما این فرشتگان زمینی همچنان نبض امید را در این بخش پر از استرس و پرمشغله زنده نگه داشتند.

وی با بیان اینکه این بیمار ۶۶ ساله به دلیل ابتلا به کروناویروس در بیمارستان کوثر بستری است افزود: این مبتلای قطعی به دلیل بدحال بودن در روزهای قبل در بخش ICU بیمارستان کوثر بستری شده بود.

دکتر معماریان با تقدیر از خلاقیت و سرزندگی خانم‌ها احمدی سرپرستار بخش ICU و اردشیری سرپرستار بخش کرونا و پرستاران این بیمارستان در برپایی این جشن تصریح کرد: کادر درمانی این بیمارستان با روحیه بالا و با سختکوشی به مبارزه با این بیماری عالمگیر می‌پردازند.

مدیر عامل مرکز آموزشی، پژوهشی و درمان کوثر سمنان با اذعان به اینکه تمام پزشکان، پرستاران، بهکاران و کارکنان بیمارستان کوثر سمنان دوشادوش یکدیگر با امید و سختکوشی به مبارزه با این بیماری می‌پردازند از عموم شهروندان خواست که با رعایت بهداشت فردی، حفظ فاصله‌گذاری اجتماعی، استفاده از ماسک ،اجتناب از دورهمی‌ها و اجتماعات و… کادر درمان را در کنترل کووید۱۹ کمک کنند.