معرفی نفرات برتر مسابقات تکواندو دانشگاه آزاد کشور

در پایان مسابقات سراسری تکواندو دانشجویان دانشگاه آزاد کشور نفرات برتر این رقابت‌ها معرفی شدند.
به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان، مسابقات سراسری تکواندو دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی سراسر کشور در هشت وزن به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان برگزار شد.

در وزن منفی ۵۴ کیلوگرم در این رقابت‌ها «یاشار عطاردی» از البرز مقام نخست را کسب کرد.

در این وزن «محمد علی ایزدی» با قبول شکست در برابر حریف خود در دیدار نهایی به مقام دوم این رقابت‌ها دست یافت.

درپایان رقابت‌های وزن نخست «امیرحسین حفیظی» از استان اصفهان و «مجید میرزاپور» از آذربایجان شرقی نیز به صورت مشترک سوم شدند.

در وزن منهای ۵۸ کیلوگرم نیز «نریمان مریدانی» از البرز با غلبه بر «حمید سلیمانی» حریف خوزستانی خود اول شد و سلیمانی نیز با شکست در دیدار فینال به مقام دوم این رقابت‌ها بسنده کرد.

مقام سوم وزن منفی ۵۸ کیلوگرم این رقابت‌ها نیز به صورت مشترک به «مهدی عموزاده خلیلی» از مازندران و «حمیدرضا برنامه‌ای» از استان کرمان رسید.

در وزن منهای ۶۳ کیلوگرم این رقابت‌ها، «امیرحسین جلال‌وند» البرزی بود که توانست با پیروزی بر همه رقبای خود به مقام نخست دست یابد و «مهدی ذاکری» از استان آذربایجان شرقی نیز نایب‌قهرمان این وزن نام گرفت.
مقام سوم مشترک این وزن نیز به«امین عاملی» و «فرشاد فرمان‌پور» به ترتیب از استان‌های تهران و فارس رسید.

در وزن منهای ۶۸ کیلوگرم به عنوان چهارمین وزن این رقابت‌ها نیز «دانیال بهمئی» دانشجوی دانشگاه آزاد استان خوزستان بر سکوی نخست ایستاد و «امیرحسین خزائی» از استان مازندران گردن‌آویز نقره را ازآن خود کرد.

در این وزن همچنین «امیر رضا اسماعیلی» از استان اصفهان و «رضا ناصری» از استان هرمزگان نیز به صورت مشترک در رده سوم این رقابت‌ها جای گرفتند.

در وزن منفی ۷۴ کیلوگرم این رقابت‌ها «محمد صفائی» تکواندوکار دانشگاه آزاد اسلامی استان قم در جایگاه نخست ایستاد و «علیرضا علیاری» دوم شد.

در این وزن «علی توریان» از استان مازندران و «پوریا مرادی» از استان اصفهان سوم مشترک شدند.

در وزن منهای ۸۰ کیلوگرم به عنوان ششمین وزن این رقابت‌ها «علی پاک‌دین» از استان مازندران به مقام دوم دست یافت و «مسعود لایق» از استان چهارمحال و بختیاری و «حمید عباسی» از استان تهران به صورت مشترک بر سکوی سوم این مسابقات ایستادند.

در وزن منهای ۸۷ کیلوگرم مقام اول و دوم این رقابت‌ها به ترتیب به «سهیل محمودیان» از استان البرز و «مرتضی بخشی» از استان آذربایجان شرقی رسید.

در این وزن «علی فرجی» از استان مازندران و «مهرداد درویسی» از استان خوزستان مقام سوم مشترک این رقابت‌ها را ازآن خود کردند.
در وزن مثبت ۸۷ کیلوگرم به عنوان آخرین وزن از این دوره از رقابت‌ها نیز «محمدرضا خانی» از استان اصفهان به عنوان قهرمانی دست یافت و «رامتین حسنی» از دانشگاه آزاد استان البرز به گردن‌آویز نقره بسنده کرد.

در این وزن همچنین «مجسن جباری» از استان قم و «مرتضی کریمی» از استان مازندران به مقام سومی مشترک رسیدند.

به گزارش تسنیم مسابقات سراسری تکواندوی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی در بخش بانوان نیز در روزهای آینده به میزبانی دانشگاه آزاد واحد سمنان برگزار می‌شود.