اجرای طرح ضیافت الهی در ۳۴ امامزاده استان سمنان

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان از اجرای طرح ضیافت الهی در ۳۴ امامزاده و بقعه متبرکه این استان به مناسبت ماه مبارک رمضان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، حجت‌الاسلام عبداله واحدی افزود: اقامه نماز جماعت، برپایی کرسی تفسیر قرآن، مراسم دعا و مناجات، نصب ادعیه روزانه و اعمال مشترک ماه مبارک رمضان، برگزاری محافل انس با قرآن، ترتیل خوانی و جزء خوانی در بقاع مجری طرح از مهمترین برنامه‌های اجرایی این طرح است.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان با اشاره به روایات و سیره‌ پیامبر اسلام (ص) و ائمه اطهار (ع) و نیز تأکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر فضیلت افطاری دادن به روزه‌داران گفت: در بقاع متبرکه شاخص با برپایی سفره‌های افطاری ساده و پرهیز از تجملات از روزه‌داران پذیرایی می‌شود.
وی گفت: فعال کردن غرفه­ های پاسخگویی به سؤالات شرعی، تربیت فرزند، گفتمان‌های دینی، تصحیح قرائت نماز، کودک و نوجوان با حضور روحانی متخصص از دیگر برنامه‌های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان سمنان در ماه مبارک رمضان است.
طرح ضیافت الهی از تاریخ پانزدهمین اردیبهشت تا پانزدهم خرداد همزمان با ماه مبارک رمضان در بقاع متبرکه و امامزادگان شاخص استان سمنان برگزار می‌شود.
منبع: خبرگزاری صداوسیما