سمنان از لحاظ امنیت جزو بهترین استان‌های کشور است

به گزارش خبرگزاری فارس از سمنان، سردار عبدالله حسنی ظهر امروز در دیدار با معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان اظهار کرد: پهنه استان سمنان بسیار گسترده و وسیع است و این مهم، حجم اقدامات و مأموریت‌های این فرماندهی را افزایش می‌دهد.

وی گفت: استان سمنان از لحاظ امنیت جزو بهترین استان‌های کشور است؛ سه مؤلفه مردم خوب، نیروی خوب و حضور مستمر نیروی انتظامی و تعامل بین دستگاه‌های امنیتی و مسؤولان استان عامل امنیت مطلوب استان است.

از تعامل، همکاری و مساعدت استانداری سمنان با فرماندهی انتظامی استان تقدیر می‌شود؛ در بحث کشفیات، مبارزه و پیشگیری در خصوص مقوله مواد مخدر اقدامات خوبی در سال گذشته در استان صورت گرفته که در سال جاری نیز با برنامه‌ریزی‌ها و سیاست‌های تدوین‌شده، این مهم با انجام اقدامات ویژه‌تر در دستور کار این فرماندهی قرار دارد.

حسنی بیان کرد: فرماندهی انتظامی استان همواره و همچون گذشته در تمام برهه‌ها و به‌صورت شبانه‌روزی، با تمام قدرت در بحث تأمین امنیت استان و آسایش مردم تلاش خواهد کرد.

وی افزود: گستردگی اقدامات و حوزه وظایف نیروی انتظامی بسیار زیاد است و با کوچک‌ترین و ریزترین مسائل روزمره زندگی و آسایش مردم در ارتباط بوده و در این حوزه کوتاهی نخواهد شد.
ما تعهد داریم که سرباز ولایت و نظام بوده و تا زمانی که در مسند خدمت قرار داریم، از خدمتگزاری به نظام و مردم دریغ و کوتاهی نخواهیم کرد.

حسنی اضافه کرد: درهای اتاق فرماندهی انتظامی سمنان در تمام روزها به روی مردم استان و مراجعان باز بوده و مختص روز دوشنبه و ملاقات عمومی نیست و همواره آماده خدمتگزاری به مردم شریف استان هستیم.

وی در پایان افزود: ما همواره تلاش داشته و داریم تا بتوانیم با اقدامات خود و پاسخگویی به مردم ضمن تسهیل در فرآیند خدمات‌دهی، از مشکلات و مسائل آنان کاسته و درنهایت در راستای افزایش رضایتمندی مردم گام برداریم.