ممنوعیت تجمع در تفرجگاه های ییلاقی استان سمنان

منوچهر فخری، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان با اشاره به شیوع کروناویروس و تشدید موج چهارم آن در استان و قرمز شدن اکثر مناطق این استان گفت: تجمع مردم در تفرجگاه ها ممنوع است.

فخری در گردهمایی شهرداران استان بر بهره گیری از برکات ماه مبارک رمضان تاکید و اظهار کرد: همراهی مردم در کنترل کووید۱۹ ضروری است.
وی با اشاره به اینکه هوا گرم شده است و بسیاری از مردم در این ایام از سال به تفرجگاه های ییلاقی و پارک ها و بوستان های استان می روند گفت: هرگونه تجمعی در پارک ها و تفرجگاه ها ممنوع است و شهرداری ها باید نظارت کامل را جهت جلوگیری از این مهم داشته باشند.
وی با بیان اینکه باید بحث کرونا جدی گرفته شود افزود: حفظ جان و سلامت مردم از وظایف مهم شهرداری ها و مدیران خدمات شهری محسوب می شود.
وی با تاکید براینکه حمایت از همکاران خدماتی بسیار مهم و ضروری است گفت: جهت رعایت پروتکل های بهداشتی باید برای همکاران خدماتی ماسک،مایع ضد عفونی و لباس مناسب تهیه شود.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری سمنان با تاکید بر اینکه کمتر از دوماه تا برگزاری انتخابات بیشتر زمان نداریم خواستار تکمیل پروژه های نیمه تمام شد.
وی با بیان اینکه انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر و روستا به صورت همزمان برگزار خواهد شد گفت: شهرداران و مدیران خدمات شهری باید اصل بی طرفی را رعایت کنند.
معاون استاندار سمنان با اشاره به اینکه در سال گذشته شهرداری های استان استان سمنان موفق به کسب رتبه برتر کشوری در زمینه اجرای طرح تکریم ارباب رجوع شدند اظهار کرد: خوشبختانه استان سمنان دارای شهرداران با تجربه است.
وی با تاکید بر اینکه امسال با کمبود آب در استان مواجه هستیم افزود: برای استفاده از آبیاری درختان فضای سبز و پارک ها نباید از آب شرب استفاده شود .
فخری در خاتمه خواستار رفع مشکلات نقاط حادثه خیز و ارائه گزارش فعالیت شهرداری ها در سال گذشته به صورت ویژه تا پایان اردیبهشت ماه امسال شد.